Menu

Tabuľka

DEL · 2026

Aktuálna tabuľka DEL 2026 s 14 tímami. Eisbaren Berlin vedie s 23 bodmi po 10 zápasoch, za ním nasleduje Straubing Tigers s 20 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, remízy, prehry, góly, gólový rozdiel a aktuálnu formu — základ pre analýzu stávok.

PlayoffZostup
TímOdohranéVýhryOTLPrehryGóly:InkasovanéGólový rozdielBody
1Eisbaren Berlin1070238:16+2223
2Straubing Tigers1060339:27+1220
3Adler Mannheim1160337:29+820
4Nurnberg Ice Tigers1160436:27+919
5Munchen1050331:33-218
6ERC Ingolstadt1140434:36-217
7Kolner1140440:42-216
8Grizzly Wolfsburg1130432:34-215
9Augsburger Panther1040533:34-114
10Krefeld Pinguine1040525:26-113
11Frankfurt Lowen1030524:23+112
12Bremerhaven1040616:25-912
13Schwenninger1120626:41-1511
14Iserlohn Roosters1020622:40-189
Výsledky11. 10. 2026–23. 10. 2026
pi 23. 10.0–2 · 0–1 · 3–2
Detail zápasu
pi 23. 10.0–2 · 2–0 · 2–0
Detail zápasu
pi 23. 10.3–1 · 0–1 · 4–0
Detail zápasu
pi 23. 10.0–0 · 2–0 · 1–2
Detail zápasu
pi 23. 10.0–1 · 1–1 · 0–2
Detail zápasu
pi 23. 10.0–0 · 1–1 · 1–0
Detail zápasu
pi 23. 10.1–0 · 1–0 · 1–0
Detail zápasu
ut 20. 10.0–0 · 1–1 · 1–1 · 0–1
Detail zápasu
ut 20. 10.0–0 · 2–1 · 1–1
Detail zápasu
ne 18. 10.1–0 · 2–1 · 3–1
Detail zápasu
ne 18. 10.0–0 · 0–0 · 1–2
Detail zápasu
ne 18. 10.1–1 · 1–2 · 4–0
Detail zápasu
ne 18. 10.1–1 · 2–0 · 1–0
Detail zápasu
ne 18. 10.1–1 · 1–0 · 1–1
Detail zápasu
ne 18. 10.0–1 · 0–0 · 0–3
Detail zápasu
ne 18. 10.1–0 · 2–0 · 1–1
Detail zápasu
pi 16. 10.1–2 · 2–1 · 0–3
Detail zápasu
pi 16. 10.2–1 · 0–1 · 1–2
Detail zápasu
pi 16. 10.0–1 · 0–1 · 1–2
Detail zápasu
pi 16. 10.1–1 · 1–0 · 0–0
Detail zápasu
pi 16. 10.0–3 · 1–0 · 2–0 · 0–1
Detail zápasu
pi 16. 10.2–0 · 2–2 · 0–0
Detail zápasu
št 15. 10.1–0 · 0–0 · 0–1 · 0–0
Detail zápasu
ne 11. 10.1–1 · 0–0 · 1–0
Detail zápasu
ne 11. 10.0–0 · 0–2 · 0–1
Detail zápasu

Nadchádzajúce zápasy

100 zápasov
Frankfurt Lowen
Grizzly Wolfsburg
Schwenninger
Eisbaren Berlin
Augsburger Panther
Straubing Tigers
Iserlohn Roosters
Nurnberg Ice Tigers
Krefeld Pinguine
Munchen
Bremerhaven
ERC Ingolstadt
Kolner
Adler Mannheim
Krefeld Pinguine
Schwenninger
Augsburger Panther
Frankfurt Lowen
Straubing Tigers
Munchen
Krefeld Pinguine
Kolner
Nurnberg Ice Tigers
Grizzly Wolfsburg
Iserlohn Roosters
Schwenninger
ERC Ingolstadt
Eisbaren Berlin
Adler Mannheim
Bremerhaven
Bremerhaven
Straubing Tigers
Eisbaren Berlin
Adler Mannheim
Grizzly Wolfsburg
Augsburger Panther
Frankfurt Lowen
ERC Ingolstadt
Munchen
Nurnberg Ice Tigers
Schwenninger
Krefeld Pinguine
Kolner
Iserlohn Roosters
Iserlohn Roosters
Adler Mannheim
ERC Ingolstadt
Straubing Tigers
Frankfurt Lowen
Bremerhaven
Grizzly Wolfsburg
Eisbaren Berlin
Krefeld Pinguine
Nurnberg Ice Tigers
Schwenninger
Kolner
Augsburger Panther
Munchen
Bremerhaven
Augsburger Panther
Munchen
Krefeld Pinguine
Nurnberg Ice Tigers
Iserlohn Roosters
Straubing Tigers
Frankfurt Lowen
Kolner
Grizzly Wolfsburg
Adler Mannheim
ERC Ingolstadt
Eisbaren Berlin
Schwenninger
Krefeld Pinguine
Straubing Tigers
Augsburger Panther
Nurnberg Ice Tigers
Bremerhaven
Adler Mannheim
Eisbaren Berlin
ERC Ingolstadt
Frankfurt Lowen
Schwenninger
Grizzly Wolfsburg
Iserlohn Roosters
Munchen
Kolner
Straubing Tigers
Eisbaren Berlin
Nurnberg Ice Tigers
Bremerhaven
ERC Ingolstadt
Munchen
Adler Mannheim
Kolner
Iserlohn Roosters
Frankfurt Lowen
Schwenninger
Augsburger Panther
Krefeld Pinguine
Grizzly Wolfsburg
Augsburger Panther
Krefeld Pinguine
Eisbaren Berlin
Frankfurt Lowen
ERC Ingolstadt
Bremerhaven
Kolner
Nurnberg Ice Tigers
Straubing Tigers
Adler Mannheim
Munchen
Grizzly Wolfsburg
Schwenninger
Iserlohn Roosters
Frankfurt Lowen
Adler Mannheim
Augsburger Panther
Eisbaren Berlin
Bremerhaven
Schwenninger
ERC Ingolstadt
Krefeld Pinguine
Grizzly Wolfsburg
Nurnberg Ice Tigers
Iserlohn Roosters
Munchen
Kolner
Straubing Tigers
Adler Mannheim
Augsburger Panther
Eisbaren Berlin
Bremerhaven
Kolner
ERC Ingolstadt
Nurnberg Ice Tigers
Frankfurt Lowen
Munchen
Straubing Tigers
Krefeld Pinguine
Iserlohn Roosters
Schwenninger
Grizzly Wolfsburg
Straubing Tigers
Augsburger Panther
Adler Mannheim
Grizzly Wolfsburg
Bremerhaven
Krefeld Pinguine
ERC Ingolstadt
Iserlohn Roosters
Frankfurt Lowen
Kolner
Munchen
Schwenninger
Nurnberg Ice Tigers
Eisbaren Berlin
Schwenninger
Nurnberg Ice Tigers
Grizzly Wolfsburg
Frankfurt Lowen
Augsburger Panther
ERC Ingolstadt
Eisbaren Berlin
Kolner
Krefeld Pinguine
Adler Mannheim
Munchen
Bremerhaven
Iserlohn Roosters
Straubing Tigers
Bremerhaven
Grizzly Wolfsburg
ERC Ingolstadt
Schwenninger
Kolner
Krefeld Pinguine
Straubing Tigers
Nurnberg Ice Tigers
Frankfurt Lowen
Augsburger Panther
Eisbaren Berlin
Iserlohn Roosters
Adler Mannheim
Munchen
Nurnberg Ice Tigers
ERC Ingolstadt
Grizzly Wolfsburg
Straubing Tigers
Iserlohn Roosters
Bremerhaven
Kolner
Augsburger Panther
Krefeld Pinguine
Frankfurt Lowen
Munchen
Eisbaren Berlin
Schwenninger
Adler Mannheim
Bremerhaven
Kolner

Štatistiky tímov

Porovnanie výkonu všetkých 14 tímov v DEL na jednom mieste. Eisbaren Berlin vedie s 7 výhrami v tejto sezóne. Štatistiky tímov zobrazujú výhry, prehry, remízy, góly, gólový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.

Najproduktívnejšie tímy

Tím#OdohranéVýhryPrehryGólyInkasované
Eisbaren Berlin110723816
Straubing Tigers210633927
Adler Mannheim311633729
Nurnberg Ice Tigers411643627
Munchen510533133
ERC Ingolstadt611443436
Kolner711444042
Grizzly Wolfsburg811343234
Augsburger Panther910453334
Krefeld Pinguine1010452526
Frankfurt Lowen1110352423
Bremerhaven1210461625
Schwenninger1311262641
Iserlohn Roosters1410262240

Minulé sezóny

DEL

Prehliadajte 19 archivovaných sezón DEL, od 2008 po 2026. Každá sezóna obsahuje kompletné tabuľky, najlepších strelcov a výsledky zápasov — ideálne na porovnanie historických výkonov a odhalenie dlhodobých stávkových vzorcov.

História

19. 3. 2026
Založený:0

Ďalšie informácie nájdeš v prehľade.

Formát súťaže

19. 3. 2026

Formát súťaže podľa štruktúry ligy.

Analýza

19. 3. 2026

Analýza aktuálnej sezóny

Táto stránka poskytuje prehľad ligy. Podrobné štatistiky a aktuálne výsledky nájdeš v tabuľkách ligy a správach zo zápasov.

Často kladené otázky

Čo je táto liga?

Ďalšie informácie nájdeš v prehľade vyššie.

API dáta: 23. 10. 2026 · Obsah aktualizovaný: 19. 3. 2026