Menu

Tabuľka

DEL 2 · 2026

Aktuálna tabuľka DEL 2 2026 s 14 tímami. Dusseldorf vedie s 27 bodmi po 10 zápasoch, za ním nasleduje Landshut s 20 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, remízy, prehry, góly, gólový rozdiel a aktuálnu formu — základ pre analýzu stávok.

Playoff
TímOdohranéVýhryOTLPrehryGóly:InkasovanéGólový rozdielBody
1Dusseldorf1070044:21+2327
2Landshut1160337:37020
3Crimmitschau1060334:26+819
4Kassel1130335:31+419
5Regensburg1050233:27+618
6Dresdner Eislowen1160542:38+418
7Ravensburg1130438:37+117
8Lausitzer Fuchse1140528:37-914
9Weiden1140534:46-1214
10Bietigheim/Bissingen1130537:40-313
11Memmingen1030429:35-613
12Freiburg1130524:32-813
13Starbulls Rosenheim1140731:34-312
14Bad Nauheim1110724:29-58
Výsledky11. 10. 2026–23. 10. 2026
pi 23. 10.1–0 · 3–0 · 0–0
Detail zápasu
pi 23. 10.2–1 · 0–0 · 1–1
Detail zápasu
pi 23. 10.0–0 · 2–2 · 0–2
Detail zápasu
pi 23. 10.1–1 · 0–1 · 0–3
Detail zápasu
pi 23. 10.1–2 · 2–0 · 3–0
Detail zápasu
pi 23. 10.0–1 · 1–3 · 2–1
Detail zápasu
pi 23. 10.0–1 · 0–0 · 1–0 · 0–0
Detail zápasu
ne 18. 10.1–1 · 1–1 · 3–1
Detail zápasu
ne 18. 10.1–0 · 3–0 · 1–0
Detail zápasu
ne 18. 10.1–1 · 3–1 · 0–2 · 1–0
Detail zápasu
ne 18. 10.0–1 · 0–2 · 3–2
Detail zápasu
ne 18. 10.1–1 · 0–2 · 1–1
Detail zápasu
ne 18. 10.2–2 · 3–1 · 0–2 · 0–1
Detail zápasu
ne 18. 10.1–1 · 1–3 · 0–2
Detail zápasu
pi 16. 10.2–2 · 2–1 · 2–2
Detail zápasu
pi 16. 10.0–0 · 0–2 · 2–0 · 0–1
Detail zápasu
pi 16. 10.1–2 · 1–1 · 0–2
Detail zápasu
pi 16. 10.2–1 · 0–0 · 0–0
Detail zápasu
pi 16. 10.2–2 · 3–0 · 1–1
Detail zápasu
pi 16. 10.3–1 · 1–1 · 1–1
Detail zápasu
pi 16. 10.1–0 · 1–3 · 0–3
Detail zápasu
ne 11. 10.0–0 · 2–1 · 2–2
Detail zápasu
ne 11. 10.1–3 · 1–2 · 1–2
Detail zápasu
ne 11. 10.0–0 · 0–0 · 0–3
Detail zápasu
ne 11. 10.2–0 · 0–2 · 1–1 · 0–0
Detail zápasu

Nadchádzajúce zápasy

100 zápasov
Dusseldorf
Bad Nauheim
Starbulls Rosenheim
Memmingen
Landshut
Bietigheim/Bissingen
Crimmitschau
Regensburg
Freiburg
Dresdner Eislowen
Ravensburg
Kassel
Weiden
Lausitzer Fuchse
Dresdner Eislowen
Bad Nauheim
Dusseldorf
Kassel
Freiburg
Bietigheim/Bissingen
Lausitzer Fuchse
Ravensburg
Starbulls Rosenheim
Crimmitschau
Weiden
Landshut
Regensburg
Memmingen
Kassel
Dresdner Eislowen
Landshut
Lausitzer Fuchse
Bietigheim/Bissingen
Regensburg
Crimmitschau
Dusseldorf
Bad Nauheim
Freiburg
Memmingen
Weiden
Ravensburg
Starbulls Rosenheim
Kassel
Freiburg
Landshut
Regensburg
Crimmitschau
Weiden
Bietigheim/Bissingen
Starbulls Rosenheim
Bad Nauheim
Lausitzer Fuchse
Memmingen
Dusseldorf
Ravensburg
Dresdner Eislowen
Dresdner Eislowen
Crimmitschau
Dusseldorf
Ravensburg
Lausitzer Fuchse
Kassel
Regensburg
Bad Nauheim
Starbulls Rosenheim
Landshut
Freiburg
Memmingen
Weiden
Bietigheim/Bissingen
Landshut
Freiburg
Lausitzer Fuchse
Memmingen
Bad Nauheim
Ravensburg
Dusseldorf
Starbulls Rosenheim
Crimmitschau
Kassel
Bietigheim/Bissingen
Dresdner Eislowen
Regensburg
Weiden
Bietigheim/Bissingen
Crimmitschau
Dresdner Eislowen
Dusseldorf
Kassel
Bad Nauheim
Landshut
Memmingen
Lausitzer Fuchse
Regensburg
Starbulls Rosenheim
Freiburg
Ravensburg
Weiden
Crimmitschau
Landshut
Regensburg
Starbulls Rosenheim
Bad Nauheim
Bietigheim/Bissingen
Dusseldorf
Lausitzer Fuchse
Freiburg
Ravensburg
Memmingen
Kassel
Weiden
Dresdner Eislowen
Starbulls Rosenheim
Weiden
Kassel
Regensburg
Dresdner Eislowen
Lausitzer Fuchse
Freiburg
Dusseldorf
Bietigheim/Bissingen
Memmingen
Bad Nauheim
Crimmitschau
Ravensburg
Landshut
Crimmitschau
Ravensburg
Dusseldorf
Bietigheim/Bissingen
Landshut
Kassel
Lausitzer Fuchse
Starbulls Rosenheim
Regensburg
Dresdner Eislowen
Weiden
Freiburg
Memmingen
Bad Nauheim
Dusseldorf
Landshut
Crimmitschau
Memmingen
Dusseldorf
Regensburg
Freiburg
Lausitzer Fuchse
Landshut
Bad Nauheim
Starbulls Rosenheim
Dresdner Eislowen
Ravensburg
Bietigheim/Bissingen
Weiden
Kassel
Bietigheim/Bissingen
Landshut
Regensburg
Crimmitschau
Lausitzer Fuchse
Weiden
Dresdner Eislowen
Freiburg
Bad Nauheim
Dusseldorf
Memmingen
Starbulls Rosenheim
Kassel
Ravensburg
Dresdner Eislowen
Starbulls Rosenheim
Bad Nauheim
Dresdner Eislowen
Bietigheim/Bissingen
Freiburg
Crimmitschau
Starbulls Rosenheim
Kassel
Dusseldorf
Landshut
Weiden
Memmingen
Regensburg
Ravensburg
Lausitzer Fuchse
Dresdner Eislowen
Memmingen
Lausitzer Fuchse
Bietigheim/Bissingen
Regensburg
Ravensburg
Starbulls Rosenheim
Kassel
Freiburg
Crimmitschau
Weiden
Bad Nauheim
Bad Nauheim
Starbulls Rosenheim

Štatistiky tímov

Porovnanie výkonu všetkých 14 tímov v DEL 2 na jednom mieste. Dusseldorf vedie s 7 výhrami v tejto sezóne. Štatistiky tímov zobrazujú výhry, prehry, remízy, góly, gólový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.

Najproduktívnejšie tímy

Tím#OdohranéVýhryPrehryGólyInkasované
Dusseldorf110704421
Landshut211633737
Crimmitschau310633426
Kassel411333531
Regensburg510523327
Dresdner Eislowen611654238
Ravensburg711343837
Lausitzer Fuchse811452837
Weiden911453446
Bietigheim/Bissingen1011353740
Memmingen1110342935
Freiburg1211352432
Starbulls Rosenheim1311473134
Bad Nauheim1411172429

Minulé sezóny

DEL 2

Prehliadajte 19 archivovaných sezón DEL 2, od 2008 po 2026. Každá sezóna obsahuje kompletné tabuľky, najlepších strelcov a výsledky zápasov — ideálne na porovnanie historických výkonov a odhalenie dlhodobých stávkových vzorcov.

História

19. 3. 2026
Založený:0

Ďalšie informácie nájdeš v prehľade.

Formát súťaže

19. 3. 2026

Formát súťaže podľa štruktúry ligy.

Analýza

19. 3. 2026

Analýza aktuálnej sezóny

Táto stránka poskytuje prehľad ligy. Podrobné štatistiky a aktuálne výsledky nájdeš v tabuľkách ligy a správach zo zápasov.

Často kladené otázky

Čo je táto liga?

Ďalšie informácie nájdeš v prehľade vyššie.

API dáta: 23. 10. 2026 · Obsah aktualizovaný: 19. 3. 2026