Menu

Bejzbal — Stávkové analýzy

Štatistiky na úrovni líg odvodené z aktuálnych sezónnych zápasov. Porovnajte miery domácich/hosťujúcich výhier, priemerné skóre a frekvenciu predĺžení naprieč súťažami.

Distribúcia výsledkov

DomáciHostia

Priemer runy / zápas

Detailná tabuľka

LigaKrajinaDomáciHostiaØ RunyZápasy
1CNBSNikaragua62.3%37.7%10.45390
2Majstrovstvá EurópyEurópa61.0%39.0%12.86390
3NBLNórsko58.2%41.8%16.61237
4Ázijské hryÁzia57.4%42.6%11.86101
5Prague Baseball WeekEurópa57.0%43.0%11.5493
61. divíziaBelgicko56.5%43.5%14.71428
7Bundesliga NorthNemecko56.4%43.6%11.441157
8World Baseball ClassicSvet56.3%43.7%10.19126
9IBLTaliansko56.2%43.8%8.97948
10WBSC Premier 12Svet56.1%43.9%8.95114
11ABLAustrália56.1%43.8%9.861325
12ABLRakúsko55.9%44.1%13.29760
13BundesligaRakúsko55.9%44.1%14.16691
14ElitserienŠvédsko55.7%44.3%13.67849
151. divíziaFrancúzsko55.6%44.3%11.051565
16LMPMexiko55.4%44.5%8.314251
17NBLSpojené kráľovstvo55.3%44.4%13.91949
18European Championship U23Európa55.0%45.0%10.72109
19Bundesliga SouthNemecko55.0%45.0%12.311543
20Federations CupEurópa54.9%45.1%14.02142
21LBLLitva54.9%45.1%13.02550
22LMBMexiko54.8%44.9%10.7815829
23LVBPVenezuela54.6%45.4%10.153458
24Serie A1Taliansko54.4%45.5%10.092717
25EliteserienNórsko54.4%45.6%17.61320
26World Cup U23Svet54.0%46.0%8.23200
27LMBPVenezuela54.0%46.0%11.611052
28Summer KoshienJaponsko53.9%46.1%8.51388
29ExtraligaČeská republika53.8%46.1%11.562210
30MLB - Spring TrainingUSA53.5%40.1%10.31906
31BundesligaNemecko53.5%46.5%10.38415
32LIDOMDominikánska republika53.5%46.5%8.251846
33Division de HonorŠpanielsko53.5%46.5%12.601579
34NLAŠvajčiarsko53.0%46.9%14.32849
35MLBUSA52.9%46.1%8.9946221
36LBPRCPortoriko52.8%47.2%7.191054
37Liga EliteKuba52.8%47.2%10.89566
38Serie NacionalKuba52.6%47.4%10.187269
39LPBKolumbia52.4%47.6%10.58511
40ILUSA52.4%47.6%9.3517169
41Triple-A EastUSA52.4%47.5%9.591283
42NPBJaponsko52.1%44.0%7.6216849
43CPBLTaiwan52.1%46.3%9.563292
44SM-sarjaFínsko51.9%48.1%16.97613
45HoofdklasseHolandsko51.7%46.5%10.252669
46PCLUSA51.7%48.3%11.305422
47LCBPKolumbia51.1%48.9%9.14354
48ChampionshipRusko51.1%48.9%15.71599
49KBOJužná Kórea51.0%46.5%10.0010571
50Triple-A WestUSA50.8%49.2%11.48642
51Pan American GamesSvet50.6%49.4%10.0083
52Spring KoshienJaponsko50.3%49.0%8.25288
53CPBL Minor LeagueTaiwan50.0%45.6%13.82204
54Champions CupEurópa49.7%50.3%11.24298
55Central American & Caribbean GamesSeverná a stredná Amerika49.4%50.6%7.7377
56Caribbean SeriesSeverná a stredná Amerika49.1%50.9%8.02161
57Medzinárodný priateľský zápasSvet48.3%45.8%9.08118
58NPB Minor LeagueJaponsko48.3%43.4%8.30470
59KBO Futures LeagueJužná Kórea48.2%45.0%10.40436
60FLUSA42.9%49.0%17.97749
⚠

Táto stránka zobrazuje historické štatistiky — nie je to odporúčanie na stávkovanie. Dáta popisujú dlhodobé vzorce, nie výsledky konkrétnych zápasov.

O týchto štatistikách

Metriky sú vypočítané z aktuálnych sezónnych zápasov. Domáce/hosťujúce výhry ukazujú, ktoré ligy majú silnú výhodu domáceho ihriska. Priemerné skóre reflektuje ofenzívnu intenzitu ligy v jednotkách runy.