Menu

Tabuľka

IL · 2026

Aktuálna tabuľka IL 2026 s 20 tímami. Rochester Red Wings vedie s 44 bodmi po 74 zápasoch, za ním nasleduje Indianapolis Indians s 43 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, prehry, skóre a percento výhier — základ pre analýzu stávok.

Playoff
TímOdohranéVýhryPrehryRuny za:Inkasované runyRozdiel runov
1Rochester Red Wings744430443:351+92
2Indianapolis Indians734330386:316+70
3Syracuse Mets724230387:342+45
4Scranton/WB714031399:345+54
5Worcester724032412:342+70
6St. Paul734033370:372-2
7Durham Bulls733934323:337-14
8Toledo Mud Hens723834335:331+4
9Charlotte Knights723735344:320+24
10Gwinnett Stripers733736338:311+27
11Nashville Sounds723636333:355-22
12Columbus Clippers713536404:387+17
13Memphis Redbirds733538376:359+17
14Buffalo Bisons713338370:401-31
15Iowa Cubs723339362:404-42
16Lehigh Valley IronPigs723240337:414-77
17Omaha Storm Chasers713140353:383-30
18Jacksonville Jumbo Shrimp723141354:393-39
19Norfolk Tides703040299:357-58
20Louisville Bats732647277:374-97
Finále22. 9. 2026–27. 9. 2026
ne 27. 9.
Detail zápasu
št 24. 9.
Detail zápasu
st 23. 9.
Detail zápasu
ut 22. 9.
Detail zápasu
IL18. 9. 2026–20. 9. 2026
ne 20. 9.
Detail zápasu
ne 20. 9.
Detail zápasu
ne 20. 9.
Detail zápasu
ne 20. 9.
Detail zápasu
ne 20. 9.
Detail zápasu
ne 20. 9.
Detail zápasu
ne 20. 9.
Detail zápasu
ne 20. 9.
Detail zápasu
so 19. 9.
Detail zápasu
so 19. 9.
Detail zápasu
so 19. 9.
Detail zápasu
so 19. 9.
Detail zápasu
so 19. 9.
Detail zápasu
so 19. 9.
Detail zápasu
so 19. 9.
Detail zápasu
so 19. 9.
Detail zápasu
so 19. 9.
Detail zápasu
so 19. 9.
Detail zápasu
pi 18. 9.
Detail zápasu
pi 18. 9.
Detail zápasu
pi 18. 9.
Detail zápasu

Štatistiky tímov

Porovnanie výkonu všetkých 20 tímov v IL na jednom mieste. Rochester Red Wings vedie s 44 výhrami v tejto sezóne. Štatistiky tímov zobrazujú výhry, prehry, skóre, bodový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.

Najproduktívnejšie tímy

Tím#OdohranéVýhryPrehryRuny zaInkasované runy
Rochester Red Wings1744430443351
Indianapolis Indians2734330386316
Syracuse Mets3724230387342
Scranton/WB4714031399345
Worcester5724032412342
St. Paul6734033370372
Durham Bulls7733934323337
Toledo Mud Hens8723834335331
Charlotte Knights9723735344320
Gwinnett Stripers10733736338311
Nashville Sounds11723636333355
Columbus Clippers12713536404387
Memphis Redbirds13733538376359
Buffalo Bisons14713338370401
Iowa Cubs15723339362404
Lehigh Valley IronPigs16723240337414
Omaha Storm Chasers17713140353383
Jacksonville Jumbo Shrimp18723141354393
Norfolk Tides19703040299357
Louisville Bats20732647277374

Minulé sezóny

IL

Prehliadajte 17 archivovaných sezón IL, od 2010 po 2027. Každá sezóna obsahuje kompletné tabuľky, najlepších strelcov a výsledky zápasov — ideálne na porovnanie historických výkonov a odhalenie dlhodobých stávkových vzorcov.

API dáta: 1. 10. 2026