W. Keane — Aktuálna sezóna
W. Keane má v tejto sezóne 16 štartov a 3 strelené góly. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
16
Štarty
533
Min
3
Góly
0
Asistencie
6
Strely
3
Strely na bránu
2
Kľúčové prihrávky
70%
Presnosť prihrávok %
6
Súboje
1
Bloky
1
Zachytenia
7
Dribling
21
Súboje (vyhrané)
7
Fauly
0
Žlté karty
0
Červené karty
6.5
Hodnotenie
W. Keane — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Preston0Góly | 2025 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Preston1Góly | 2025 | SúťažChampionship | Štarty2 | Góly1 | Asistencie0 | Min24 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Reading2Góly | 2025 | SúťažLeague One | Štarty14 | Góly2 | Asistencie0 | Min509 | 0 | 0 | Hodnotenie6.4 |
Preston3Góly | 2024 | SúťažChampionship | Štarty27 | Góly3 | Asistencie0 | Min1122 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Preston0Góly | 2024 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min69 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Preston1Góly | 2024 | SúťažFA Cup | Štarty3 | Góly1 | Asistencie0 | Min218 | 1 | 0 | Hodnotenie6.2 |
Wigan—Góly | 2023 | SúťažLeague One | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Preston13Góly | 2023 | SúťažChampionship | Štarty38 | Góly13 | Asistencie3 | Min2630 | 4 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Preston0Góly | 2023 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min64 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Preston0Góly | 2023 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2023 | SúťažEuro Championship - Qualification | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min11 | 0 | 0 | Hodnotenie6.2 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2023 | SúťažFriendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Wigan12Góly | 2022 | SúťažChampionship | Štarty43 | Góly12 | Asistencie2 | Min3287 | 3 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Wigan0Góly | 2022 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Wigan0Góly | 2022 | SúťažFA Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min43 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Rep. Of Ireland0Góly | 2022 | SúťažUEFA Nations League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min9 | 0 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2022 | SúťažFriendlies | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min77 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Wigan26Góly | 2021 | SúťažLeague One | Štarty44 | Góly26 | Asistencie7 | Min3744 | 2 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Wigan0Góly | 2021 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Wigan0Góly | 2021 | SúťažFA Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min238 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Wigan1Góly | 2021 | SúťažEFL Trophy | Štarty2 | Góly1 | Asistencie— | Min87 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Wigan10Góly | 2020 | SúťažLeague One | Štarty32 | Góly10 | Asistencie4 | Min2159 | 3 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Wigan0Góly | 2020 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min15 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Wigan1Góly | 2020 | SúťažEFL Trophy | Štarty1 | Góly1 | Asistencie— | Min46 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Rep. Of Ireland0Góly | 2020 | SúťažWorld Cup - Qualification Europe | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ipswich3Góly | 2019 | SúťažLeague One | Štarty23 | Góly3 | Asistencie1 | Min1263 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Ipswich0Góly | 2019 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ipswich2Góly | 2019 | SúťažEFL Trophy | Štarty2 | Góly2 | Asistencie— | Min180 | 1 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Ipswich1Góly | 2019 | SúťažFA Cup | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min264 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ipswich3Góly | 2018 | SúťažChampionship | Štarty11 | Góly3 | Asistencie— | Min716 | 0 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Hull City0Góly | 2018 | SúťažChampionship | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min183 | 0 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Ipswich0Góly | 2018 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min24 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Hull City0Góly | 2018 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Hull City1Góly | 2017 | SúťažChampionship | Štarty9 | Góly1 | Asistencie2 | Min365 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Hull City0Góly | 2017 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min27 | 0 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Hull City0Góly | 2016 | SúťažPremier League | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min282 | 0 | 0 | Hodnotenie6.3 |
Hull City0Góly | 2016 | SúťažLeague Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Hull City0Góly | 2016 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester United0Góly | 2016 | SúťažInternational Champions Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester United1Góly | 2016 | SúťažClub Friendlies | Štarty1 | Góly1 | Asistencie— | Min44 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester United0Góly | 2015 | SúťažPremier League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min4 | 0 | 0 | Hodnotenie6.2 |
Preston1Góly | 2015 | SúťažChampionship | Štarty20 | Góly1 | Asistencie— | Min1045 | 2 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Manchester United0Góly | 2015 | SúťažFA Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min19 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Preston1Góly | 2015 | SúťažLeague Cup | Štarty2 | Góly1 | Asistencie— | Min210 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester United0Góly | 2015 | SúťažUEFA Europa League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
England U212Góly | 2015 | SúťažUEFA U21 Championship | Štarty2 | Góly2 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sheffield Wednesday3Góly | 2014 | SúťažChampionship | Štarty13 | Góly3 | Asistencie— | Min953 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester United0Góly | 2014 | SúťažPremier League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester United0Góly | 2014 | SúťažClub Friendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
England U210Góly | 2014 | SúťažTournoi Maurice Revello | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min124 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
QPR0Góly | 2013 | SúťažChampionship | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min534 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Wigan0Góly | 2013 | SúťažChampionship | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min163 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
England U210Góly | 2013 | SúťažUEFA U21 Championship | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min32 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
England U192Góly | 2012 | SúťažUEFA U19 Championship | Štarty3 | Góly2 | Asistencie— | Min196 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester United0Góly | 2011 | SúťažPremier League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min5 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester United0Góly | 2011 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Manchester United0Góly | 2011 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
W. Keane zaznamenal 90 gólov a 19 asistencií v 352 zápasoch počas 15 sezón. Kariéra zahŕňa 11 klubov vrátane Preston, Reading, Wigan. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | 10 | 26 | 12 | 0 | 3 | 3 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 1 | 3 | 10 | 13 | 1 | 5 | 9 | 11 | 23 | 32 | 44 | 43 | 0 | 27 | 7 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0.82 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 29% |
| Min | 5 | 196 | 534 | 953 | 4 | 282 | 365 | 716 | 1,263 | 2,159 | 3,744 | 3,287 | — | 1,122 | — |
| Žlté karty | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3 | 2 | 3 | — | — | — |
Preston — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 02. 05. 2026 | Preston | 1 - 3 | Southampton | Championship |
| 25. 04. 2026 | Sheffield Utd | 2 - 3 | Preston | Championship |
| 22. 04. 2026 | Birmingham | 2 - 1 | Preston | Championship |
| 18. 04. 2026 | Preston | 0 - 2 | West Brom | Championship |
| 11. 04. 2026 | Charlton | 1 - 2 | Preston | Championship |
Preston — Káder
W. Keane — Trofeje
W. Keane má 8 záznamov o trofejach s 6 získanými titulmi vrátane League One, Community Shield, FA Cup. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| League One | 2021/2022 | England | Winner |
| Community Shield | 2016 | England | Winner |
| FA Cup | 2015/2016 | England | Winner |
| Premier League | 2011/2012 | England | 2nd Place |
| Premier League | — | England | 2nd Place |
| FA Cup | — | England | Winner |
| Community Shield | — | England | Winner |
| League One | — | England | Winner |
W. Keane — História prestupov
W. Keane má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026
