Rebríčky a štatistiky pre 20,236 rozhodcov v 513,994 zápasoch. Štatistické rebríčky vyžadujú minimálne 20 riadených zápasov.
20,236
Rozhodcovia
513,994
Sledované zápasy
1.67
Priem. žlté / zápas
2.70
Priem. góly / zápas
Rebríček
Najaktívnejší
Rozhodcovia, ktorí odpísali najviac zápasov v našej databáze.
| # | Najaktívnejší | Zápasy |
|---|---|---|
| 1381 Zápasy | 1 | 381 Zápasy |
| 2369 Zápasy | 2 | 369 Zápasy |
| 3340 Zápasy | 3 | 340 Zápasy |
| 4326 Zápasy | 4 | 326 Zápasy |
| 5326 Zápasy | 5 | 326 Zápasy |
| 6323 Zápasy | 6 | 323 Zápasy |
| 7320 Zápasy | 7 | 320 Zápasy |
| 8302 Zápasy | 8 | 302 Zápasy |
| 9282 Zápasy | 9 | 282 Zápasy |
| 10271 Zápasy | 10 | 271 Zápasy |
Najprísnejší (Žlté)
Najvyšší priemer žltých kariet na zápas (min. 20 zápasov).
| # | Najprísnejší (Žlté) | Ž/Z |
|---|---|---|
| 1 Heider CastroColombia 7.23 Ž/Z | 1 | 7.23 Ž/Z |
| 2 David Nicolas Rodriguez MeloColombia 7.19 Ž/Z | 2 | 7.19 Ž/Z |
| 36.90 Ž/Z | 3 | 6.90 Ž/Z |
| 4 Ricardo Andres Garcia BecerraColombia 6.62 Ž/Z | 4 | 6.62 Ž/Z |
| 5 Jorge Andres Guzman BonillaColombia 6.56 Ž/Z | 5 | 6.56 Ž/Z |
| 66.55 Ž/Z | 6 | 6.55 Ž/Z |
| 7 Igor PashalUkraine 6.49 Ž/Z | 7 | 6.49 Ž/Z |
| 8 Nicolas RamirezArgentina 6.45 Ž/Z | 8 | 6.45 Ž/Z |
| 96.42 Ž/Z | 9 | 6.42 Ž/Z |
| 106.38 Ž/Z | 10 | 6.38 Ž/Z |
Najviac červených kariet
Najvyšší priemer červených kariet na zápas (min. 20 zápasov).
| # | Najviac červených kariet | Č/Z |
|---|---|---|
| 10.78 Č/Z | 1 | 0.78 Č/Z |
| 2 Hernan HerasUruguay 0.68 Č/Z | 2 | 0.68 Č/Z |
| 30.65 Č/Z | 3 | 0.65 Č/Z |
| 4 Alex Gomes StefanoBrazil 0.62 Č/Z | 4 | 0.62 Č/Z |
| 50.60 Č/Z | 5 | 0.60 Č/Z |
| 60.60 Č/Z | 6 | 0.60 Č/Z |
| 70.59 Č/Z | 7 | 0.59 Č/Z |
| 80.57 Č/Z | 8 | 0.57 Č/Z |
| 9 Sergio Fabian PezzottaArgentina 0.56 Č/Z | 9 | 0.56 Č/Z |
| 10 Diego Leon Escalante GuiterrezColombia 0.56 Č/Z | 10 | 0.56 Č/Z |
Najzhovievavejší
Najnižší priemer žltých kariet na zápas (min. 20 zápasov).
| # | Najzhovievavejší | Ž/Z |
|---|---|---|
| 10.00 Ž/Z | 1 | 0.00 Ž/Z |
| 20.00 Ž/Z | 2 | 0.00 Ž/Z |
| 30.00 Ž/Z | 3 | 0.00 Ž/Z |
| 40.00 Ž/Z | 4 | 0.00 Ž/Z |
| 50.00 Ž/Z | 5 | 0.00 Ž/Z |
| 60.00 Ž/Z | 6 | 0.00 Ž/Z |
| 70.00 Ž/Z | 7 | 0.00 Ž/Z |
| 80.00 Ž/Z | 8 | 0.00 Ž/Z |
| 90.00 Ž/Z | 9 | 0.00 Ž/Z |
| 10 Alan KellyIreland 0.00 Ž/Z | 10 | 0.00 Ž/Z |
Najviac gólov
Najvyšší priemer gólov v riadených zápasoch (min. 20 zápasov).
| # | Najviac gólov | G/Z |
|---|---|---|
| 15.70 G/Z | 1 | 5.70 G/Z |
| 25.60 G/Z | 2 | 5.60 G/Z |
| 35.42 G/Z | 3 | 5.42 G/Z |
| 45.00 G/Z | 4 | 5.00 G/Z |
| 55.00 G/Z | 5 | 5.00 G/Z |
| 64.95 G/Z | 6 | 4.95 G/Z |
| 74.70 G/Z | 7 | 4.70 G/Z |
| 84.64 G/Z | 8 | 4.64 G/Z |
| 94.59 G/Z | 9 | 4.59 G/Z |
| 104.57 G/Z | 10 | 4.57 G/Z |
Najviac penált
Najvyšší priemer penált na zápas (min. 20 zápasov).
| # | Najviac penált | 11m/Z |
|---|---|---|
| 10.84 11m/Z | 1 | 0.84 11m/Z |
| 2 Heider CastroColombia 0.71 11m/Z | 2 | 0.71 11m/Z |
| 30.70 11m/Z | 3 | 0.70 11m/Z |
| 40.68 11m/Z | 4 | 0.68 11m/Z |
| 50.67 11m/Z | 5 | 0.67 11m/Z |
| 60.65 11m/Z | 6 | 0.65 11m/Z |
| 70.59 11m/Z | 7 | 0.59 11m/Z |
| 8 Vasilis DimitriouCyprus 0.59 11m/Z | 8 | 0.59 11m/Z |
| 90.58 11m/Z | 9 | 0.58 11m/Z |
| 10 Giorgos NicolaouCyprus 0.57 11m/Z | 10 | 0.57 11m/Z |
Výhoda domácich
Najvyššie percento víťazstiev domácich v riadených zápasoch (min. 20 zápasov).
| # | Výhoda domácich | domáce výhry |
|---|---|---|
| 1 Laurens GerretsNetherlands 85.0% domáce výhry | 1 | 85.0% domáce výhry |
| 281.0% domáce výhry | 2 | 81.0% domáce výhry |
| 375.8% domáce výhry | 3 | 75.8% domáce výhry |
| 475.0% domáce výhry | 4 | 75.0% domáce výhry |
| 573.3% domáce výhry | 5 | 73.3% domáce výhry |
| 672.3% domáce výhry | 6 | 72.3% domáce výhry |
| 772.3% domáce výhry | 7 | 72.3% domáce výhry |
| 871.4% domáce výhry | 8 | 71.4% domáce výhry |
| 971.4% domáce výhry | 9 | 71.4% domáce výhry |
| 1071.4% domáce výhry | 10 | 71.4% domáce výhry |
Výhoda hostí
Najvyššie percento víťazstiev hostí v riadených zápasoch (min. 20 zápasov).
| # | Výhoda hostí | vonkajšie výhry |
|---|---|---|
| 168.2% vonkajšie výhry | 1 | 68.2% vonkajšie výhry |
| 266.7% vonkajšie výhry | 2 | 66.7% vonkajšie výhry |
| 366.7% vonkajšie výhry | 3 | 66.7% vonkajšie výhry |
| 4 Matthew CorlettEngland 66.7% vonkajšie výhry | 4 | 66.7% vonkajšie výhry |
| 565.2% vonkajšie výhry | 5 | 65.2% vonkajšie výhry |
| 665.0% vonkajšie výhry | 6 | 65.0% vonkajšie výhry |
| 759.3% vonkajšie výhry | 7 | 59.3% vonkajšie výhry |
| 859.1% vonkajšie výhry | 8 | 59.1% vonkajšie výhry |
| 959.1% vonkajšie výhry | 9 | 59.1% vonkajšie výhry |
| 1058.3% vonkajšie výhry | 10 | 58.3% vonkajšie výhry |
Magnet remíz
Najvyššie percento remíz v riadených zápasoch (min. 20 zápasov).
| # | Magnet remíz | remízy |
|---|---|---|
| 160.0% remízy | 1 | 60.0% remízy |
| 2 Micke PalominoPeru 58.3% remízy | 2 | 58.3% remízy |
| 358.3% remízy | 3 | 58.3% remízy |
| 455.0% remízy | 4 | 55.0% remízy |
| 5 Jorge Andres Guzman BonillaColombia 51.9% remízy | 5 | 51.9% remízy |
| 651.7% remízy | 6 | 51.7% remízy |
| 751.2% remízy | 7 | 51.2% remízy |
| 8 Riccardo RosItaly 51.0% remízy | 8 | 51.0% remízy |
| 950.0% remízy | 9 | 50.0% remízy |
| 1050.0% remízy | 10 | 50.0% remízy |
Rozdelenie kariet
Žlté karty za zápas
Ø kariet za zápas
Červené karty za zápas
Ø kariet za zápas
Všetci rozhodcovia
| # | Rozhodca | Národnosť | M | /M | /M | G/Z | 11m/Z | Doma Výhry % | Vonku Výhry % | Remízy % |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5751 | Liu Chentao | — | 28 | 0.3 | 0.00 | 2.6 | 0.00 | 32% | 36% | 32% |
| 5752 | Lukasz Kuzma | 28 | 1.2 | 0.00 | 2.7 | 0.04 | 50% | 25% | 25% | |
| 5753 | M. Ercan | — | 28 | 0.0 | 0.04 | 2.5 | 0.00 | 50% | 29% | 21% |
| 5754 | M. González | — | 28 | 4.8 | 0.43 | 2.3 | 0.32 | 36% | 39% | 25% |
| 5755 | M. Ježík | — | 28 | 2.5 | 0.07 | 3.0 | 0.21 | 54% | 32% | 14% |
| 5756 | M. Kellerhals | — | 28 | 3.6 | 0.07 | 3.3 | 0.21 | 46% | 36% | 18% |
| 5757 | M. Liuzzi | — | 28 | 0.0 | 0.00 | 1.9 | 0.00 | 46% | 18% | 36% |
| 5758 | M. Mammis | — | 28 | 0.0 | 0.21 | 2.8 | 0.11 | 64% | 32% | 4% |
| 5759 | M. Onat | — | 28 | 0.0 | 0.00 | 2.6 | 0.07 | 54% | 32% | 14% |
| 5760 | M. Overtoom | — | 28 | 0.1 | 0.00 | 3.5 | 0.00 | 46% | 46% | 7% |
| 5761 | M. Śliwa | — | 28 | 3.5 | 0.14 | 2.6 | 0.21 | 54% | 36% | 11% |
| 5762 | M. Steindl | — | 28 | 0.0 | 0.07 | 3.3 | 0.29 | 39% | 39% | 21% |
| 5763 | M. Ünver | — | 28 | 0.1 | 0.11 | 2.6 | 0.18 | 64% | 14% | 21% |
| 5764 | M. Weiner | — | 28 | 0.0 | 0.14 | 3.9 | 0.18 | 32% | 25% | 43% |
| 5765 | M. Zouain | — | 28 | 0.0 | 0.00 | 2.9 | 0.39 | 46% | 43% | 11% |
| 5766 | Mahmoud Wafa | — | 28 | 3.8 | 0.21 | 1.9 | 0.50 | 54% | 18% | 29% |
| 5767 | Mamori Honmoto | 28 | 0.0 | 0.00 | 2.7 | 0.00 | 46% | 32% | 21% | |
| 5768 | Mariusz Zlotek | 28 | 0.0 | 0.00 | 2.9 | 0.00 | 39% | 29% | 32% | |
| 5769 | Michel | — | 28 | 0.1 | 0.21 | 1.9 | 0.21 | 32% | 39% | 29% |
| 5770 | Michel Patrick Costa Guimarães | — | 28 | 0.3 | 0.00 | 2.7 | 0.07 | 39% | 32% | 29% |
| 5771 | Mostafa El Shahdi | — | 28 | 4.0 | 0.21 | 2.3 | 0.25 | 36% | 29% | 36% |
| 5772 | N. Bossuyt | — | 28 | 0.3 | 0.00 | 2.6 | 0.07 | 46% | 32% | 21% |
| 5773 | N. Chaâbani | — | 28 | 0.0 | 0.00 | 2.6 | 0.07 | 39% | 32% | 29% |
| 5774 | N. Jaouadi | — | 28 | 0.0 | 0.00 | 1.7 | 0.00 | 36% | 25% | 39% |
| 5775 | N. Kostacevic | — | 28 | 0.0 | 0.04 | 3.3 | 0.07 | 57% | 25% | 18% |
| 5776 | N. Olsson | — | 28 | 1.3 | 0.04 | 3.4 | 0.11 | 39% | 50% | 11% |
| 5777 | Nawaf Shukralla | — | 28 | 1.7 | 0.07 | 2.5 | 0.04 | 46% | 39% | 14% |
| 5778 | Nicolás Garcelán | — | 28 | 0.0 | 0.00 | 1.8 | 0.14 | 39% | 25% | 36% |
| 5779 | O. Bileyci | — | 28 | 0.2 | 0.21 | 3.3 | 0.46 | 46% | 32% | 21% |
| 5780 | O. Dedov | — | 28 | 0.0 | 0.00 | 2.3 | 0.36 | 39% | 36% | 25% |
| 5781 | O. Drachta | — | 28 | 3.3 | 0.25 | 3.4 | 0.18 | 43% | 39% | 18% |
| 5782 | O. Tschon | — | 28 | 0.4 | 0.11 | 3.1 | 0.18 | 39% | 57% | 4% |
| 5783 | Oh Hyeon-Jeong | — | 28 | 2.1 | 0.11 | 3.0 | 0.14 | 43% | 43% | 14% |
| 5784 | Oleksandr Derdo | 28 | 4.3 | 0.32 | 2.4 | 0.21 | 29% | 50% | 21% | |
| 5785 | Oskari Hamalainen | 28 | 0.0 | 0.00 | 2.4 | 0.00 | 29% | 46% | 25% | |
| 5786 | P. Bär | — | 28 | 0.0 | 0.00 | 4.1 | 0.00 | 50% | 36% | 14% |
| 5787 | P. Götz | — | 28 | 0.0 | 0.04 | 2.6 | 0.21 | 46% | 25% | 29% |
| 5788 | P. Larsen | — | 28 | 2.1 | 0.07 | 3.1 | 0.25 | 29% | 50% | 21% |
| 5789 | P. Neves Gouveia | — | 28 | 0.0 | 0.00 | 2.5 | 0.07 | 32% | 29% | 39% |
| 5790 | P. Shacklady | — | 28 | 0.1 | 0.00 | 3.3 | 0.04 | 36% | 32% | 32% |
| 5791 | P. Simić | — | 28 | 0.0 | 0.00 | 2.3 | 0.00 | 43% | 36% | 21% |
| 5792 | P. Zachariadis | — | 28 | 0.0 | 0.00 | 2.3 | 0.14 | 50% | 36% | 14% |
| 5793 | Pablo Perez Sanchez | — | 28 | 0.0 | 0.04 | 2.0 | 0.11 | 46% | 11% | 43% |
| 5794 | Pedro Arganaraz | 28 | 5.1 | 0.32 | 2.9 | 0.54 | 57% | 14% | 29% | |
| 5795 | Peter Munch Larsen | 28 | 3.8 | 0.11 | 2.6 | 0.14 | 36% | 32% | 32% | |
| 5796 | R. Del Vecchio | — | 28 | 0.0 | 0.00 | 2.3 | 0.00 | 39% | 39% | 21% |
| 5797 | R. Glažar | — | 28 | 0.0 | 0.00 | 3.0 | 0.14 | 54% | 32% | 14% |
| 5798 | R. Lefever | — | 28 | 0.0 | 0.14 | 3.3 | 0.21 | 54% | 36% | 11% |
| 5799 | R. Medrano | — | 28 | 0.0 | 0.00 | 2.3 | 0.00 | 36% | 29% | 36% |
| 5800 | R. Safyan | — | 28 | 4.1 | 0.18 | 2.1 | 0.36 | 50% | 21% | 29% |