Menu

Hannover 96 vs Sv Darmstadt 98

HDI-Arena, Hannover7. mája 2021 o 18:30
12
Rozhodca: A. Aarnink

Udalosti zápasu

Hannover 96
SV Darmstadt 98
Výkop
Hendrik Weydandt7′
Sei Muroya13′
16′Victor Pálsson
Polčas
M. Ducksch
50′
55′
M. Mehlem

asistencia: F. Holland

J. ElezJ. Bijol
58′
D. KaiserP. Ochs
59′
62′Nicolai Rapp
68′
M. Honsak
71′
M. HonsakC. Clemens
M. DuckschL. Maina
76′
F. MuslijaM. Doumbouya
76′
76′
M. MehlemF. Schnellhardt
Jaka Bijol82′
B. BaşdaşP. Twumasi
85′
90′
T. SkarkeP. Herrmann
90+1′
S. DursunT. Poppler-Isherwood
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal3
3Shots off Goal4
7Total Shots11
2Blocked Shots4
3Shots insidebox8
4Shots outsidebox3
14Fouls9
2Corner Kicks10
1Offsides1
54%Ball Possession46%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves1
520Total passes417
418Passes accurate319
80%Passes %76%

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hannover 96 je —, v porovnaní s 6.85 u SV Darmstadt 98. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hannover 96 je —, u SV Darmstadt 98 je to M. Schuhen (7.08).

Obranná stabilita

Hannover 96 nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo SV Darmstadt 98 má 4 obrancov s priemerom 6.73. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hannover 96 nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom —, oproti 5 u SV Darmstadt 98 s hodnotením —. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hannover 96 nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u SV Darmstadt 98 s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Hannover 96 a 73% u SV Darmstadt 98. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hannover 96 nazbierali v tejto sezóne 0 žltých kariet, v porovnaní s 2 u SV Darmstadt 98. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hannover 96 je — (najmladší: —, najstarší: —), zatiaľ čo SV Darmstadt 98 má priemer 31.7 (najmladší: M. Bader (28), najstarší: F. Holland (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hannover 96 majú priemerne 0 ligových štartov, oproti 21 u SV Darmstadt 98. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hannover 964-3-1-24-2-3-1SV Darmstadt 98
GKDEFMIDFWD
31Esser3Hult23Başdaş2Elez21Muroya15Hübers10Haraguc.13Kaiser35Muslija17Ducksch9Weydandt1Schuhen32Holland21Höhn23Rapp26Bader17Mai4Pálsson18Honsak6Mehlem27Skarke19Dursun

Náhradníci

Tréner: K. Kocak

Náhradníci

Tréner: M. Anfang

Hannover 96Sila pozíciíSV Darmstadt 98
Ø Hodnotenie
6.85
Brankár (1 v 1)7.08
0G 0A0G 1A
Obranca (4 v 4)6.73
0G 0A0G 0A
Hannover 964-3-1-2
31BrankárM. Esser
3ObrancaN. Hult
23ObrancaB. Başdaş
21ObrancaS. Muroya
15ObrancaT. Hübers
2ZáložníkJ. Elez
10ZáložníkG. Haraguchi
13ZáložníkD. Kaiser
35ZáložníkF. Muslija
17ÚtočníkM. Ducksch
9ÚtočníkH. Weydandt
SV Darmstadt 984-2-3-1
1BrankárM. Schuhen7.11A
32ObrancaF. Holland6.7
21ObrancaI. Höhn
26ObrancaM. Bader6.8
17ObrancaL. Mai
23ZáložníkN. Rapp
4ZáložníkV. Pálsson
18ZáložníkM. Honsak
6ZáložníkM. Mehlem
27ZáložníkT. Skarke
19ÚtočníkS. Dursun

Prehľad zápasu

SV Darmstadt 98 zdolal Hannover 96 2:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2020. Góly strelili: M. Ducksch 50′, M. Mehlem 55′, M. Honsak 68′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Hannover 96 mal 54% držanie lopty, SV Darmstadt 98 mal 46%. Hannover 96 mal 7 striel (2 na bránu), SV Darmstadt 98 mal 11 (3 na bránu). Hannover 96 urobil 5 striedaní, SV Darmstadt 98 urobil 4.

Rivalita od 2015

Hannover 96 vs SV Darmstadt 98 vzájomné výsledky

14 stretnutí
Hannover 96
3
výhier
Remízy
2
SV Darmstadt 98
9
výhier
Góly spolu
47 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
11/14 · 79%
Nad 2,5
12/14 · 86%

Aktuálna forma

Hannover 96

DWDWDW

SV Darmstadt 98

LDLLLD

Predpoveď zápasu

Hannover 96

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

SV Darmstadt 98

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or SV Darmstadt 98 and +1.5 goals

23%Forma77%
48%Útok52%
33%Obrana67%
20%Vzájomné zápasy80%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

SV Darmstadt 98 dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Hannover 963výhry
1remízy10 stretnutí
SV Darmstadt 986výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.2

Priemerný počet gólov na zápas

80%

Zápasy s 3+ gólmi

70%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (20%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (37%) — kurzy môžu podceňovať SV Darmstadt 98.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 38.8%Remíza 27.0%Hostia 39.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.553.602.45
Max2.643.782.60
Nad 2,5: 69.4%Pod 2,5: 37.0%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh36.8%25.7%37.4%
Verejný trh36.8%25.0%38.3%

Hannover 96 vs SV Darmstadt 98 — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

SV Darmstadt 98
Výsledok vs. Trh: SV Darmstadt 98 (40%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Hannover 96Polčas:00SV Darmstadt 98
6Strely10
2Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
11/04/26SV Darmstadt 980–2Hannover 962.70/3.60/2.45
08/11/25Hannover 962–3SV Darmstadt 982.00/3.50/3.50
20/04/25SV Darmstadt 983–1Hannover 962.14/3.50/3.29
23/11/24Hannover 961–2SV Darmstadt 981.94/3.71/3.59
14/05/23Hannover 962–1SV Darmstadt 984.09/3.93/1.81
04/11/22SV Darmstadt 981–0Hannover 961.74/3.80/4.64
13/02/22Hannover 962–2SV Darmstadt 983.10/3.44/2.27
28/08/21SV Darmstadt 984–0Hannover 962.40/3.46/2.82
07/05/21Hannover 961–2SV Darmstadt 982.58/3.71/2.52
10/01/21SV Darmstadt 981–2Hannover 962.45/3.43/2.81

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Hannover 96

V 203R 144P 165
Nad 2,555
Goals scored791

Vonkajšia bilancia: SV Darmstadt 98

V 128R 87P 89
Nad 2,555
Goals scored480

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026