Menu

Eintracht Braunschweig vs Hamburger Sv

Eintracht-Stadion, Braunschweig8. novembra 2024 o 18:30
Domáci

Eintracht Braunschweig

31
Hostia

Hamburger SV

Rozhodca: D. Siebert

Udalosti zápasu

Eintracht Braunschweig
Hamburger SV
Výkop
Robert Ivanov-5′
Leon Bell Bell11′
Johan Arath Gomez

Missed Penalty

25′
R. Philippe

asistencia: L. Szabó

35′
Robin Krausse37′
Polčas
L. Bell BellF. Di Michele Sanchez
46′
F. Di Michele Sanchez

asistencia: J. Gómez

49′
59′
L. PerrinŁ. Poręba
59′
N. KatterbachFábio Baldé
61′Fabio Balde
R. Philippe
65′
73′
Ł. Poręba
L. SzabóS. Polter
77′
80′
Fábio BaldéB. Jatta
80′
R. KönigsdörfferO. Stange
J. GómezC. Conteh
81′
87′
J. MeffertM. Richter
88′Davie Selke
R. KraußeJ. Nikolaou
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal7
8Shots off Goal8
17Total Shots23
5Blocked Shots8
15Shots insidebox13
2Shots outsidebox10
9Fouls18
3Corner Kicks7
1Offsides1
33%Ball Possession67%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves1
243Total passes488
165Passes accurate424
68%Passes %87%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Eintracht Braunschweig je 6.73, v porovnaní s 6.84 u Hamburger SV. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Eintracht Braunschweig je S. Köhler (7.14), u Hamburger SV je to Daniel Heuer Fernandes (7.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Eintracht Braunschweig prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 9 asistenciami, na čele s K. Ehlers (2G). U Hamburger SV je to 8 gólov a 4 asistencií s lídrom R. Königsdörffer (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Eintracht Braunschweig nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo Hamburger SV má 3 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Eintracht Braunschweig nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.78, oproti 4 u Hamburger SV s hodnotením 6.74. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Eintracht Braunschweig nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.58, v porovnaní s 3 u Hamburger SV s priemerom 6.64. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u Eintracht Braunschweig a 78% u Hamburger SV. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Eintracht Braunschweig nazbierali v tejto sezóne 19 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Hamburger SV. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Eintracht Braunschweig je 28.0 (najmladší: K. Ehlers (24), najstarší: F. Kaufmann (33)), zatiaľ čo Hamburger SV má priemer 28.1 (najmladší: N. Katterbach (24), najstarší: Daniel Heuer Fernandes (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Eintracht Braunschweig majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 20 u Hamburger SV. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Eintracht Braunschweig3-4-1-23-4-1-2Hamburger SV
GKDEFMIDFWD
12Johanss.3Jaeckel6Bičakčić21Ehlers7Kaufmann39Krauße27Köhler19Bell44Gómez11Szabó9Philippe1Fernand.24Perrin4Schonlau28Muheim33Katterb.8Elfadli23Meffert7Dompé17Karabec27Selke11Königsd.

Náhradníci

Tréner: D. Scherning

Náhradníci

Tréner: S. Baumgart

Eintracht BraunschweigSila pozíciíHamburger SV
6.73
Ø Hodnotenie
6.84
Brankár (1 v 1)7.18
0G 0A0G 0A
6.87Obranca (3 v 3)6.98
2G 2A0G 4A
6.78Záložník (4 v 4)6.74
0G 2A3G 0A
6.58Útočník (3 v 3)6.64
2G 5A5G 0A
Eintracht Braunschweig3-4-1-2
12BrankárM. Johansson
3ObrancaP. Jaeckel
6ObrancaE. Bičakčić
21ObrancaK. Ehlers6.92G2A
7ZáložníkF. Kaufmann6.8
39ZáložníkR. Krauße
27ZáložníkS. Köhler7.11A
19ZáložníkL. Bell Bell6.41A
44ÚtočníkJ. Gómez6.61G4A
11ÚtočníkL. Szabó6.51G1A
9ÚtočníkR. Philippe
Hamburger SV3-4-1-2
1BrankárDaniel Heuer Fernandes7.2
24ObrancaL. Perrin
4ObrancaS. Schonlau
28ObrancaM. Muheim7.04A
33ZáložníkN. Katterbach
8ZáložníkDaniel Elfadli6.5
23ZáložníkJ. Meffert6.7
7ZáložníkJ. Dompé7.03G
17ÚtočníkA. Karabec
27ÚtočníkD. Selke
11ÚtočníkR. Königsdörffer6.65G

Prehľad zápasu

Eintracht Braunschweig zdolal Hamburger SV 3:1. Zápas sa hral v 2. Bundesliga 2024. Góly strelili: Johan Arath Gomez 25′, R. Philippe 35′, F. Di Michele Sanchez 49′, R. Philippe 65′, Ł. Poręba 73′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Eintracht Braunschweig mal 33% držanie lopty, Hamburger SV mal 67%. Eintracht Braunschweig mal 17 striel (4 na bránu), Hamburger SV mal 23 (7 na bránu). Eintracht Braunschweig urobil 4 striedaní, Hamburger SV urobil 5.

Aktuálna forma

Eintracht Braunschweig

LWDLDL

Hamburger SV

WLLLDL

Predpoveď zápasu

Eintracht Braunschweig

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Hamburger SV

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Hamburger SV

38%Forma62%
31%Útok69%
53%Obrana47%
20%Vzájomné zápasy80%

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Hamburger SV dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Eintracht Braunschweig2výhry
0remízy8 stretnutí
Hamburger SV6výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

4.4

Priemerný počet gólov na zápas

88%

Zápasy s 3+ gólmi

63%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 6.0%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 33.0%Remíza 27.4%Hostia 45.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.883.502.15
Max3.103.732.26
Nad 2,5: 62.5%Pod 2,5: 43.5%
Trhový favorit:Hamburger SV · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh31.2%25.9%42.8%
Verejný trh30.4%26.9%42.8%

Eintracht Braunschweig vs Hamburger SV — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Eintracht Braunschweig
Výsledok vs. Trh: Hamburger SV (45%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Eintracht BraunschweigPolčas:10Hamburger SV
18Strely24
4Strely na bránu7

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
11/04/25Hamburger SV2–4Eintracht Braunschweig1.40/5.08/7.28
08/11/24Eintracht Braunschweig3–1Hamburger SV3.03/3.64/2.20
27/04/24Eintracht Braunschweig0–4Hamburger SV3.11/3.70/2.16
24/11/23Hamburger SV2–1Eintracht Braunschweig1.30/5.89/8.66
29/01/23Hamburger SV4–2Eintracht Braunschweig1.51/4.48/6.00
17/07/22Eintracht Braunschweig0–2Hamburger SV5.29/4.05/1.60
23/05/21Hamburger SV4–0Eintracht Braunschweig1.70/3.94/4.51
23/01/21Eintracht Braunschweig2–4Hamburger SV5.42/4.33/1.54

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Eintracht Braunschweig

V 151R 130P 190
Nad 2,546
Goals scored532

Vonkajšia bilancia: Hamburger SV

V 115R 66P 57
Nad 2,562
Goals scored457

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 8. 5. 2026