Menu

Shrewsbury vs Oldham

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

The Croud Meadow, Shrewsbury11. apríla 2026 o 16:00
Domáci

Shrewsbury

10
Hostia

Oldham

Rozhodca: E. Heaslip

Udalosti zápasu

Shrewsbury
Oldham
Výkop
W. Boyle

asistencia: T. Perry

30′
Polčas
46′
K. PayneJ. Garner
57′
D. DanielsD. Simeu
62′Joe Garner
63′
J. HawkesF. Jalo
W. GrayN. Freeman
79′
B. IhionvienG. Lloyd
80′
I. MorganA. Scully
85′
87′Fabio Jaló
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal2
4Shots off Goal5
8Total Shots10
2Blocked Shots3
3Shots insidebox8
5Shots outsidebox2
9Fouls14
3Corner Kicks5
3Offsides3
48%Ball Possession52%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves1
317Total passes345
189Passes accurate205
60%Passes %59%
0.48expected_goals1.68
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Shrewsbury je 6.79, v porovnaní s 6.87 u Oldham. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Shrewsbury je M. Cox (7.37), u Oldham je to M. Hudson (7.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Shrewsbury prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 12 asistenciami, na čele s W. Boyle (4G). U Oldham je to 30 gólov a 24 asistencií s lídrom M. Fondop-Talum (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Shrewsbury nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.81, zatiaľ čo Oldham má 4 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Shrewsbury nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.69, oproti 5 u Oldham s hodnotením 6.84. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Shrewsbury nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.70, v porovnaní s 1 u Oldham s priemerom 6.76. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 64% u Shrewsbury a 64% u Oldham. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Shrewsbury nazbierali v tejto sezóne 51 žltých kariet, v porovnaní s 41 u Oldham. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Shrewsbury je 25.3 (najmladší: I. Morgan (19), najstarší: J. Marquis (33)), zatiaľ čo Oldham má priemer 28.2 (najmladší: K. Payne (21), najstarší: T. Pett (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Shrewsbury majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 38 u Oldham. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Shrewsbury3-4-1-24-2-3-1Oldham
GKDEFMIDFWD
1Cox26Stubbs5Boyle25Ruffels20Kabia14Perry43Gray30Berkoe19Morgan48Ihionvi.27Marquis1Hudson16Sutton5Daniels6Monthe24Robson4Pett8Woods15Drummond26Payne21Hawkes9Fondop-.

Náhradníci

Tréner: Michael Appleton

Náhradníci

Tréner: Micky Mellon

ShrewsburySila pozíciíOldham
6.79
Ø Hodnotenie
6.87
7.37Brankár (1 v 1)7.18
0G 0A0G 2A
6.81Obranca (3 v 4)6.86
8G 7A5G 7A
6.69Záložník (4 v 5)6.84
4G 5A17G 11A
6.70Útočník (3 v 1)6.76
8G 0A8G 4A
Shrewsbury3-4-1-2
1BrankárM. Cox7.4
26ObrancaS. Stubbs6.92G2A
5ObrancaW. Boyle6.84G3A
25ObrancaJ. Ruffels6.72G2A
20ZáložníkI. Kabia6.72G2A
14ZáložníkT. Perry6.82G1A
43ZáložníkW. Gray6.5
30ZáložníkK. Berkoe6.72A
19ÚtočníkI. Morgan6.93G
48ÚtočníkB. Ihionvien6.72G
27ÚtočníkJ. Marquis6.53G
Oldham4-2-3-1
1BrankárM. Hudson7.22A
16ObrancaW. Sutton6.82G
5ObrancaD. Daniels6.91G
6ObrancaM. Monthe6.92G2A
24ObrancaJ. Robson6.85A
4ZáložníkT. Pett7.03G2A
8ZáložníkR. Woods7.05A
15ZáložníkK. Drummond6.87G1A
26ZáložníkK. Payne6.62G2A
21ZáložníkJ. Hawkes6.85G1A
9ÚtočníkM. Fondop-Talum6.88G4A

Prehľad zápasu

Shrewsbury zdolal Oldham 1:0. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: W. Boyle 30′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Shrewsbury mal 48% držanie lopty, Oldham mal 52%. Shrewsbury mal 8 striel (2 na bránu), Oldham mal 10 (2 na bránu). Očakávané góly: Shrewsbury 0.48 — Oldham 1.68. Shrewsbury urobil 3 striedaní, Oldham urobil 3.

Rivalita od 2025

Shrewsbury vs Oldham vzájomné výsledky

1 stretnutí
Shrewsbury
0
výhier
Remízy
1
Oldham
0
výhier
Góly spolu
4 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
1/1 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 22 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Shrewsbury

LDDWLW

Oldham

WLLLLD

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Shrewsbury1výhry
1remízy2 stretnutí
Oldham0výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.5

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (100%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (26%) — kurzy môžu podceňovať Shrewsbury.

Trhové zhrnutie

Marža: 8.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 27.8%Remíza 30.8%Hostia 49.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.603.252.01
Max3.603.252.01
Nad 2,5: 46.5%Pod 2,5: 59.9%
Trhový favorit:Oldham · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Shrewsbury
Výsledok vs. Trh: Oldham (50%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

ShrewsburyPolčas:10Oldham
8Strely10
2Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
11/04/26Shrewsbury1–0Oldham3.60/3.25/2.01
25/10/25Oldham2–2Shrewsbury1.89/3.45/3.94

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Shrewsbury

V 179R 129P 149
Nad 2,542
Goals scored588

Vonkajšia bilancia: Oldham

V 66R 62P 89
Nad 2,553
Goals scored281

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 16. 4. 2026