Menu

Al Wakrah vs Umm Salal

Al Janoub Stadium, Al Wakrah29. októbra 2023 o 17:30
Domáci

Al Wakrah

21
Hostia

UMM Salal

Rozhodca: Khamis Al Marri

Udalosti zápasu

Al Wakrah
UMM Salal
Výkop
Omar Al OsadKhalid Muneer
40′
Penalty confirmed45+3′
VAR
M. Benyettou

Penalty

45+6′
Polčas
Ahmed El SayedAhmed Fadel
46′
M. Benyettou

Penalty

64′
75′
A. DelortIlyas Brimil
75′
Meshaal Al ShammariNasser Ibrahim
75′
Khaled WaleedKhaled Al Zereiqi
A. AssalFayiz Marwan Al Farsi
90+1′
M. BenyettouOmar Ali
90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
11Shots off Goal5
21Total Shots10
5Blocked Shots2
10Shots insidebox6
11Shots outsidebox4
10Fouls17
4Corner Kicks2
3Offsides1
58%Ball Possession42%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
423Total passes310
335Passes accurate222
79%Passes %72%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Al Wakrah je 6.81, v porovnaní s 6.64 u UMM Salal. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Al Wakrah je A. Assal (7.11), u UMM Salal je to O. Tannane (7.27).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Al Wakrah prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 1 asistenciami, na čele s A. Assal (3G). U UMM Salal je to 3 gólov a 3 asistencií s lídrom N. Laidouni (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Al Wakrah nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo UMM Salal má 4 obrancov s priemerom 6.48. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Al Wakrah nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 4 u UMM Salal s hodnotením 6.47. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Al Wakrah nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.77, v porovnaní s 2 u UMM Salal s priemerom 7.27. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Al Wakrah a 78% u UMM Salal. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Al Wakrah nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 8 u UMM Salal. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Al Wakrah je 29.6 (najmladší: Omar Al Osad (22), najstarší: Lucas Mendes (35)), zatiaľ čo UMM Salal má priemer 29.4 (najmladší: N. Laidouni (23), najstarší: Ali Hassan Afif (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Al Wakrah majú priemerne 13 ligových štartov, oproti 5 u UMM Salal. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Al Wakrah4-3-34-4-2UMM Salal
GKDEFMIDFWD
22Khater28Khatib15Ali2Mendes17Shehata8Fathy23Sayed6Osad11Assal10Dala9Benyett.23Badji96Said15Louadni19Laidouni20Afif70Shammari8Sulimane17Waleed7Gorré14Tannane9Delort

Náhradníci

Tréner: Tintín Márquez

Náhradníci

Tréner: P. Carteron

Al WakrahSila pozíciíUMM Salal
6.81
Ø Hodnotenie
6.64
6.58Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.92Obranca (4 v 4)6.48
2G 0A2G 0A
6.87Záložník (3 v 4)6.47
1G 0A0G 0A
6.77Útočník (3 v 2)7.27
3G 1A1G 3A
Al Wakrah4-3-3
22BrankárSaoud Al Khater6.6
28ObrancaYousef El Khatib
15ObrancaAlmahdi Ali6.81G
2ObrancaLucas Mendes7.01G
17ObrancaHazem Shehata
8ZáložníkHamdi Fathy7.11G
23ZáložníkAhmed El Sayed
6ZáložníkOmar Al Osad6.6
11ÚtočníkA. Assal7.13G1A
10ÚtočníkGelson Dala6.4
9ÚtočníkM. Benyettou
UMM Salal4-4-2
23BrankárL. Badji
96ObrancaHusam Hassunin El Said
15ObrancaM. Louadni
19ObrancaN. Laidouni7.12G
20ObrancaAli Hassan Afif5.9
70ZáložníkMeshaal Al Shammari6.5
8ZáložníkAdel Al Sulimane
17ZáložníkKhaled Waleed6.5
7ZáložníkK. Gorré
14ÚtočníkO. Tannane7.31G3A
9ÚtočníkA. Delort

Prehľad zápasu

Al Wakrah zdolal UMM Salal 2:1. Zápas sa hral v Stars League 2023. Góly strelili: Meshaal Al Shammari 22′, M. Benyettou 45′ (pen.), M. Benyettou 64′ (pen.). Bolo udelených 5 žltých kariet. Al Wakrah mal 58% držanie lopty, UMM Salal mal 42%. Al Wakrah mal 21 striel (5 na bránu), UMM Salal mal 10 (3 na bránu). Al Wakrah urobil 4 striedaní, UMM Salal urobil 3. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Hazem Shehata 45′).

Rivalita od 2011

Al Wakrah vs UMM Salal vzájomné výsledky

34 stretnutí
Al Wakrah
13
výhier
Remízy
8
UMM Salal
13
výhier
Góly spolu
104 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
17/34 · 50%
Nad 2,5
22/34 · 65%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 35 v 2022

Aktuálna forma

Al Wakrah

WDWLLD

UMM Salal

LLLDWD

Predpoveď zápasu

Al Wakrah

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

UMM Salal

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Al Wakrah or draw

58%Forma42%
55%Útok45%
64%Obrana36%
50%Vzájomné zápasy50%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026