I Liga — 2025
Tabuľka konferencií — 2025
Tabuľka sezóny 2025 súťaže I Liga s 56 tímami. Na čele je KPR Zukowo s 75 bodmi z 25 zápasov, za ním Olsztyn s 64 bodmi. Tímy v tejto sezóne strelili celkovo 43 212 gólov.
Group A
Odohrané 25Výhry 25Prehry 0Gólový rozdiel +358
Odohrané 25Výhry 21Prehry 4Gólový rozdiel +169
Odohrané 25Výhry 21Prehry 4Gólový rozdiel +141
Odohrané 25Výhry 17Prehry 8Gólový rozdiel +182
Odohrané 25Výhry 16Prehry 9Gólový rozdiel +58
Odohrané 25Výhry 15Prehry 10Gólový rozdiel -9
Odohrané 25Výhry 13Prehry 12Gólový rozdiel +0
Odohrané 25Výhry 11Prehry 14Gólový rozdiel +12
Odohrané 25Výhry 9Prehry 16Gólový rozdiel -116
10Oborniki
Odohrané 25Výhry 7Prehry 18Gólový rozdiel -99
Odohrané 25Výhry 6Prehry 19Gólový rozdiel -65
Odohrané 25Výhry 7Prehry 18Gólový rozdiel -194
13Czersk
Odohrané 25Výhry 4Prehry 21Gólový rozdiel -196
Odohrané 25Výhry 3Prehry 22Gólový rozdiel -241
Group B
Odohrané 25Výhry 23Prehry 2Gólový rozdiel +325
Odohrané 25Výhry 21Prehry 4Gólový rozdiel +135
Odohrané 25Výhry 20Prehry 5Gólový rozdiel +129
Odohrané 25Výhry 16Prehry 9Gólový rozdiel +52
Odohrané 25Výhry 14Prehry 11Gólový rozdiel +74
Odohrané 25Výhry 14Prehry 11Gólový rozdiel +27
Odohrané 25Výhry 12Prehry 13Gólový rozdiel -19
Odohrané 26Výhry 11Prehry 15Gólový rozdiel -59
Odohrané 25Výhry 11Prehry 14Gólový rozdiel -67
10Gryfino
Odohrané 25Výhry 9Prehry 16Gólový rozdiel -73
Odohrané 26Výhry 9Prehry 17Gólový rozdiel -123
12Koscian
Odohrané 26Výhry 8Prehry 18Gólový rozdiel -93
Odohrané 26Výhry 5Prehry 21Gólový rozdiel -158
14Buk
Odohrané 25Výhry 4Prehry 21Gólový rozdiel -150
| # | Tím | Odohrané | Výhry | Prehry | Góly | Inkasované | Gólový rozdiel |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 25 | 23 | 2 | 945 | 620 | +325 | |
| 2 | 25 | 21 | 4 | 883 | 748 | +135 | |
| 3 | 25 | 20 | 5 | 791 | 662 | +129 | |
| 4 | 25 | 16 | 9 | 790 | 738 | +52 | |
| 5 | 25 | 14 | 11 | 795 | 721 | +74 | |
| 6 | 25 | 14 | 11 | 713 | 686 | +27 | |
| 7 | 25 | 12 | 13 | 759 | 778 | -19 | |
| 8 | 26 | 11 | 15 | 731 | 790 | -59 | |
| 9 | 25 | 11 | 14 | 732 | 799 | -67 | |
10Gryfino | 10 | 25 | 9 | 16 | 707 | 780 | -73 |
| 11 | 26 | 9 | 17 | 750 | 873 | -123 | |
12Koscian | 12 | 26 | 8 | 18 | 768 | 861 | -93 |
| 13 | 26 | 5 | 21 | 740 | 898 | -158 | |
14Buk | 14 | 25 | 4 | 21 | 664 | 814 | -150 |
Group C
Odohrané 25Výhry 21Prehry 4Gólový rozdiel +168
Odohrané 25Výhry 18Prehry 7Gólový rozdiel +145
Odohrané 24Výhry 18Prehry 6Gólový rozdiel +45
Odohrané 25Výhry 16Prehry 9Gólový rozdiel +72
Odohrané 25Výhry 16Prehry 9Gólový rozdiel +19
Odohrané 25Výhry 13Prehry 12Gólový rozdiel -2
Odohrané 25Výhry 14Prehry 11Gólový rozdiel +55
Odohrané 25Výhry 13Prehry 12Gólový rozdiel +8
Odohrané 25Výhry 12Prehry 13Gólový rozdiel -21
Odohrané 24Výhry 10Prehry 14Gólový rozdiel -28
Odohrané 25Výhry 9Prehry 16Gólový rozdiel -18
Odohrané 25Výhry 9Prehry 16Gólový rozdiel -45
Odohrané 25Výhry 3Prehry 22Gólový rozdiel -144
14Konin
Odohrané 25Výhry 2Prehry 23Gólový rozdiel -254
| # | Tím | Odohrané | Výhry | Prehry | Góly | Inkasované | Gólový rozdiel |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 25 | 21 | 4 | 826 | 658 | +168 | |
| 2 | 25 | 18 | 7 | 817 | 672 | +145 | |
| 3 | 24 | 18 | 6 | 716 | 671 | +45 | |
| 4 | 25 | 16 | 9 | 775 | 703 | +72 | |
| 5 | 25 | 16 | 9 | 679 | 660 | +19 | |
| 6 | 25 | 13 | 12 | 744 | 746 | -2 | |
| 7 | 25 | 14 | 11 | 712 | 657 | +55 | |
| 8 | 25 | 13 | 12 | 778 | 770 | +8 | |
| 9 | 25 | 12 | 13 | 836 | 857 | -21 | |
| 10 | 24 | 10 | 14 | 735 | 763 | -28 | |
| 11 | 25 | 9 | 16 | 727 | 745 | -18 | |
| 12 | 25 | 9 | 16 | 742 | 787 | -45 | |
| 13 | 25 | 3 | 22 | 769 | 913 | -144 | |
14Konin | 14 | 25 | 2 | 23 | 615 | 869 | -254 |
Group D
Odohrané 25Výhry 21Prehry 4Gólový rozdiel +219
Odohrané 25Výhry 20Prehry 5Gólový rozdiel +236
Odohrané 26Výhry 20Prehry 6Gólový rozdiel +86
Odohrané 25Výhry 20Prehry 5Gólový rozdiel +145
Odohrané 25Výhry 19Prehry 6Gólový rozdiel +103
Odohrané 25Výhry 17Prehry 8Gólový rozdiel +97
Odohrané 26Výhry 12Prehry 14Gólový rozdiel +17
Odohrané 26Výhry 11Prehry 15Gólový rozdiel -65
Odohrané 26Výhry 8Prehry 18Gólový rozdiel -104
Odohrané 24Výhry 8Prehry 16Gólový rozdiel -121
Odohrané 26Výhry 8Prehry 18Gólový rozdiel -133
Odohrané 25Výhry 7Prehry 18Gólový rozdiel -144
Odohrané 25Výhry 5Prehry 20Gólový rozdiel -113
14Przemysl
Odohrané 25Výhry 1Prehry 24Gólový rozdiel -223
| # | Tím | Odohrané | Výhry | Prehry | Góly | Inkasované | Gólový rozdiel |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 25 | 21 | 4 | 950 | 731 | +219 | |
| 2 | 25 | 20 | 5 | 809 | 573 | +236 | |
| 3 | 26 | 20 | 6 | 804 | 718 | +86 | |
| 4 | 25 | 20 | 5 | 841 | 696 | +145 | |
| 5 | 25 | 19 | 6 | 826 | 723 | +103 | |
| 6 | 25 | 17 | 8 | 857 | 760 | +97 | |
| 7 | 26 | 12 | 14 | 858 | 841 | +17 | |
| 8 | 26 | 11 | 15 | 778 | 843 | -65 | |
| 9 | 26 | 8 | 18 | 747 | 851 | -104 | |
| 10 | 24 | 8 | 16 | 638 | 759 | -121 | |
| 11 | 26 | 8 | 18 | 775 | 908 | -133 | |
| 12 | 25 | 7 | 18 | 708 | 852 | -144 | |
| 13 | 25 | 5 | 20 | 802 | 915 | -113 | |
14Przemysl | 14 | 25 | 1 | 24 | 653 | 876 | -223 |
Stávkové štatistiky
Oba Skórujú %
100.0%
Percentuálny podiel zápasov kde skórujú oba tímy
Doma Výhry %
58.0%
Podiel zápasov vyhraných domácimi tímami
Vonku Výhry %
42.0%
Podiel zápasov vyhraných hosťujúcimi tímami
Najčastejšie výsledky
33-27
4.0%(2)
31-29
4.0%(2)
34-29
4.0%(2)
29-31
4.0%(2)
29-36
2.0%(1)
39-29
2.0%(1)
37-34
2.0%(1)
36-28
2.0%(1)
21-28
2.0%(1)
27-26
2.0%(1)
Tímy
KPR Zukowo
Olsztyn
Jeziorak
Grudziadz
Morag
Wejherowo
Bydgoszcz
SMS Kwidzyn
Wybrzeze Gdansk II
Oborniki
Silvant Elblag
Sambor Tczew
Czersk
Szczypiorniak Olsztyn
Katy Wroclawskie
Oborniki Slaskie
Ol.Grodkow
Swiebodzin
Zielona Gora
Nowa Sol
Grunwald Poznan II
Real Astromal Leszno
Wolsztyn
Gryfino
SKPR Swidnica
Koscian
Orlik Brzeg
Buk
Konskie
Zwolen
Wielun
Mazur Sierpc
Nowe Piekuty
Lider Radom
Warszawianka
UMCS Lublin
SMS ZPRP Plock
AZS AWF Warszawa
Pabianice
Trojka Ostroleka
SMS ZPRP Plock II
Konin
Viret Zawiercie
Olimpia Piekary
Palac Tarnow
Przeworsk
Zaglebie Sosnowiec
Ostrowiec Swietokrzyski
ZPRP Kielce II
Chrzanow
Olawa
Ruda Slaska
Wybicki Kielce
Zabrze II
Gwardia Opole II
Przemysl
Výsledky v sezóne
Výsledky zápasov tejto sezóny v chronologickom poradí. Historické výsledky poskytujú kontext pre pochopenie priebehu sezóny a ukazujú, ktoré tímy performovali nad alebo pod očakávania.
Przemysl | 29 – 36 | ZPRP Kielce II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Chrzanow | 39 – 29 | Gwardia Opole II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Palac Tarnow | 33 – 27 | Ruda Slaska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Olawa | 37 – 34 | Przemysl | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Pabianice | 36 – 28 | SMS ZPRP Plock II | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Swiebodzin | 21 – 28 | Nowa Sol | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Lider Radom | 27 – 26 | Nowe Piekuty | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Oborniki Slaskie | 28 – 33 | Katy Wroclawskie | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Zaglebie Sosnowiec | 26 – 25 | Olimpia Piekary | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Morag | 31 – 29 | Silvant Elblag | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Minulé sezóny
API dáta: 12. 5. 2026