Menu

Tabuľka

ULLH · 2026

Aktuálna tabuľka ULLH 2026 s 12 tímami. Engineers Prague vedie s 18 bodmi po 7 zápasoch, za ním nasleduje UK Prague s 13 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, remízy, prehry, góly, gólový rozdiel a aktuálnu formu — základ pre analýzu stávok.

Playoff
TímOdohranéVýhryOTLPrehryGóly:InkasovanéGólový rozdielBody
1Engineers Prague760136:15+2118
2UK Prague640122:12+1013
3Cavaliers Brno640123:17+613
4Riders Pardubice740229:24+513
5ZCU Academy Pilsen640222:14+812
6VSE Falcons Prague620122:21+112
7Black Dogs Budweis640222:23-112
8BO Ostrava520118:17+19
9United HK710415:31-166
10MUNI Bears Brno710618:27-93
11CZU Farmers Prague600414:24-103
12North Wings Usti nad Labem700718:34-160
Výsledky5. 10. 2026–28. 10. 2026
st 28. 10.0–3 · 2–1 · 1–0
Detail zápasu
st 28. 10.1–1 · 0–1 · 0–2
Detail zápasu
ut 27. 10.1–0 · 1–1 · 0–1 · 1–0
Detail zápasu
po 26. 10.1–1 · 3–0 · 1–0
Detail zápasu
st 21. 10.2–3 · 1–2 · 0–2
Detail zápasu
st 21. 10.2–2 · 0–1 · 3–0
Detail zápasu
st 21. 10.2–0 · 0–3 · 1–1
Detail zápasu
st 21. 10.1–1 · 0–1 · 2–3
Detail zápasu
ut 20. 10.3–0 · 1–3 · 2–0
Detail zápasu
po 19. 10.0–0 · 4–1 · 2–0
Detail zápasu
št 15. 10.0–1 · 2–1 · 0–1
Detail zápasu
st 14. 10.4–0 · 3–1 · 0–0
Detail zápasu
ut 13. 10.2–2 · 3–2 · 1–0
Detail zápasu
po 12. 10.0–2 · 1–1 · 2–0 · 0–0
Detail zápasu
po 12. 10.0–1 · 1–1 · 1–5
Detail zápasu
po 12. 10.0–3 · 1–0 · 1–2
Detail zápasu
st 7. 10.5–0 · 0–2 · 2–0
Detail zápasu
st 7. 10.2–0 · 0–1 · 1–0
Detail zápasu
st 7. 10.2–0 · 2–1 · 2–2
Detail zápasu
st 7. 10.0–0 · 0–1 · 0–1
Detail zápasu
st 7. 10.2–0 · 0–4 · 1–1
Detail zápasu
ut 6. 10.0–0 · 1–1 · 3–2
Detail zápasu
po 5. 10.1–0 · 0–0 · 1–0
Detail zápasu
po 5. 10.1–0 · 3–0 · 0–1
Detail zápasu
po 5. 10.2–0 · 1–1 · 0–0
Detail zápasu

Nadchádzajúce zápasy

100 zápasov
United HK
VSE Falcons Prague
ZCU Academy Pilsen
BO Ostrava
Black Dogs Budweis
Engineers Prague
UK Prague
Riders Pardubice
North Wings Usti nad Labem
BO Ostrava
Cavaliers Brno
CZU Farmers Prague
ZCU Academy Pilsen
MUNI Bears Brno
CZU Farmers Prague
UK Prague
United HK
Black Dogs Budweis
Riders Pardubice
North Wings Usti nad Labem
BO Ostrava
CZU Farmers Prague
VSE Falcons Prague
Cavaliers Brno
Engineers Prague
ZCU Academy Pilsen
MUNI Bears Brno
UK Prague
Black Dogs Budweis
Riders Pardubice
ZCU Academy Pilsen
United HK
MUNI Bears Brno
North Wings Usti nad Labem
Cavaliers Brno
BO Ostrava
UK Prague
Engineers Prague
CZU Farmers Prague
VSE Falcons Prague
United HK
ZCU Academy Pilsen
Black Dogs Budweis
VSE Falcons Prague
North Wings Usti nad Labem
MUNI Bears Brno
BO Ostrava
Riders Pardubice
Engineers Prague
Cavaliers Brno
United HK
Engineers Prague
Black Dogs Budweis
North Wings Usti nad Labem
Riders Pardubice
Cavaliers Brno
UK Prague
ZCU Academy Pilsen
BO Ostrava
MUNI Bears Brno
VSE Falcons Prague
CZU Farmers Prague
North Wings Usti nad Labem
UK Prague
ZCU Academy Pilsen
CZU Farmers Prague
MUNI Bears Brno
United HK
Cavaliers Brno
BO Ostrava
Engineers Prague
Riders Pardubice
ZCU Academy Pilsen
Riders Pardubice
BO Ostrava
Engineers Prague
VSE Falcons Prague
Black Dogs Budweis
CZU Farmers Prague
United HK
UK Prague
North Wings Usti nad Labem
Cavaliers Brno
MUNI Bears Brno
North Wings Usti nad Labem
ZCU Academy Pilsen
United HK
Riders Pardubice
Black Dogs Budweis
Cavaliers Brno
UK Prague
Black Dogs Budweis
MUNI Bears Brno
VSE Falcons Prague
Engineers Prague
BO Ostrava
CZU Farmers Prague
Cavaliers Brno
BO Ostrava
UK Prague
Black Dogs Budweis
VSE Falcons Prague
Riders Pardubice
BO Ostrava
ZCU Academy Pilsen
Engineers Prague
UK Prague
United HK
North Wings Usti nad Labem
VSE Falcons Prague
Cavaliers Brno
Black Dogs Budweis
CZU Farmers Prague
MUNI Bears Brno
United HK
MUNI Bears Brno
Black Dogs Budweis
CZU Farmers Prague
Riders Pardubice
Engineers Prague
BO Ostrava
Cavaliers Brno
VSE Falcons Prague
Black Dogs Budweis
North Wings Usti nad Labem
UK Prague
ZCU Academy Pilsen
VSE Falcons Prague
MUNI Bears Brno
BO Ostrava
Cavaliers Brno
Riders Pardubice
Engineers Prague
United HK
UK Prague
ZCU Academy Pilsen
United HK
North Wings Usti nad Labem
Riders Pardubice
UK Prague
VSE Falcons Prague
MUNI Bears Brno
Cavaliers Brno
ZCU Academy Pilsen
Engineers Prague
Black Dogs Budweis
CZU Farmers Prague
BO Ostrava
Black Dogs Budweis
United HK
UK Prague
Cavaliers Brno
BO Ostrava
VSE Falcons Prague
North Wings Usti nad Labem
Engineers Prague
MUNI Bears Brno
ZCU Academy Pilsen
CZU Farmers Prague
VSE Falcons Prague
CZU Farmers Prague
Riders Pardubice
United HK
CZU Farmers Prague
ZCU Academy Pilsen
North Wings Usti nad Labem
Black Dogs Budweis
BO Ostrava
Riders Pardubice
VSE Falcons Prague
Cavaliers Brno
UK Prague
Engineers Prague
MUNI Bears Brno
CZU Farmers Prague
North Wings Usti nad Labem
United HK
Riders Pardubice
UK Prague
BO Ostrava
VSE Falcons Prague
BO Ostrava
Cavaliers Brno
MUNI Bears Brno
ZCU Academy Pilsen
UK Prague
Engineers Prague
North Wings Usti nad Labem
CZU Farmers Prague
Black Dogs Budweis
Riders Pardubice
ZCU Academy Pilsen
BO Ostrava
United HK
North Wings Usti nad Labem
Cavaliers Brno
MUNI Bears Brno
Black Dogs Budweis
VSE Falcons Prague
UK Prague

Štatistiky tímov

Porovnanie výkonu všetkých 12 tímov v ULLH na jednom mieste. Engineers Prague vedie s 6 výhrami v tejto sezóne. Štatistiky tímov zobrazujú výhry, prehry, remízy, góly, gólový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.

Najproduktívnejšie tímy

Tím#OdohranéVýhryPrehryGólyInkasované
Engineers Prague17613615
UK Prague26412212
Cavaliers Brno36412317
Riders Pardubice47422924
ZCU Academy Pilsen56422214
VSE Falcons Prague66212221
Black Dogs Budweis76422223
BO Ostrava85211817
United HK97141531
MUNI Bears Brno107161827
CZU Farmers Prague116041424
North Wings Usti nad Labem127071834

Minulé sezóny

ULLH

Prehliadajte 8 archivovaných sezón ULLH, od 2019 po 2026. Každá sezóna obsahuje kompletné tabuľky, najlepších strelcov a výsledky zápasov — ideálne na porovnanie historických výkonov a odhalenie dlhodobých stávkových vzorcov.

História

16. 3. 2025
Založený:2019

ULLH bola zriadená v roku 2019 ako zjednotená národná univerzitná hokejová súťaž, konsolidujúca predtým fragmentované regionálne univerzitné ligy do jednej konkurenčnej národnej štruktúry. Liga bola vytvorená s cieľom poskytnúť českým vysokoškolským študentom vysoko konkurenčnú platformu a zároveň rozvíjať budúcich profesionálnych hráčov. Od svojho vzniku ULLH narástla v profile a konkurencieschopnosti. Liga sa vyvinula na zahŕňanie tímov zastupujúcich technické univerzity (ČVUT, VUT, ZČU), hlavné štátne univerzity (Karlovú Univerzitu, Masarykovu Univerzitu) a špecializované športové akadémie.

  1. 2019 – Univerzitní Liga Ledního Hokeje založená ako národná univerzitná hokejová súťaž
  2. 2020 – Sezóna skrátená kvôli pandémii COVID-19, obmedzujúc konkurenčnú hru na 8 zápasov
  3. 2023 – Liga rozšírená na 12 tímov s pridaním nových univerzitných franšíz
  4. 2024 – UK Kings Prague získali prvý titul ULLH
  5. 2025 – UK Kings Prague vyhrali tretí po sebe nasledujúci titul a etablovali dominanciu v lige

Formát súťaže

16. 3. 2025
Tímy:12

ULLH funguje vo formáte každý s každým, kde všetkých 12 tímov hrá navzájom dvakrát – raz doma a raz vonku – celkovo 22 zápasov na tím v sezóne trvajúcej od septembra do marca. Tímy získavajú tri body za víťazstvo a jeden bod za prehru po predĺžení. Šampión je určený celkovými bodmi nazbieranými počas základnej časti bez play-off systému. Všetky zápasy sú vysielané naživo na oficiálnej webstránke ULLH a sociálnych médiách.

Rekordy

16. 3. 2025
Najviac titulov:UK Kings Prague (3)Historický kráľ strelcov:David Routa (49 bodov)

Sezóna 2024/25 produkovala 1 081 gólov celkovo v 136 zápasoch, v priemere 6,85 gólov na zápas, čo odráža útočný, otvorený štýl univerzitného hokeja.

Analýza

16. 3. 2025

Analýza aktuálnej sezóny

UK Kings Prague pokračujú v pozoruhodnej dominancii v sezóne 2025/26, ovládajúc prvú priečku s 20 víťazstvami z 25 zápasov a impresívnymi 64 bodmi – zodpovedajúc rekordu z predchádzajúcej kampane. Praský tím etabloval formidabilný gólový diferenciál +53 (111 gólov v prospech, 58 inkasovaných) a udržiava výnimočnú 80% víťaznosť. Najbližší súperi ČVUT Engineers Prague a Black Dogs Budweis zaostávajú s 53 a 52 bodmi.

Individuálnym najvýraznejším hráčom sezóny je David Routa z ČVUT Engineers Prague, ktorý vedie ligu v kanadskom bodovaní so 49 bodmi, demonštrujúc výnimočné individuálne schopnosti. Sezóna 2024/25 zaznamenala priemer 6,85 gólov na zápas v 136 celkových zápasoch, pričom oba tímy strelili góly v 87,5 % stretnutí – odráža útočne orientovaný štýl typický pre univerzitný hokej.

Historický kontext

Od zriadenia v roku 2019 sa ULLH rýchlo vyvinula z regionálnej súťaže na národne uznávaný rozvojový kanál. Pandémia COVID-19 skrátila sezónu 2020 na iba osem zápasov. Expanzia na 12 tímov v roku 2023 zaznačila výrazný míľnik. Vzostup UK Kings Prague ako dominantnej sily – s tromi po sebe nasledujúcimi titulmi – poskytol lige vlajkovú franšízu a etabloval konkurenčné štandardy, ku ktorým ostatné tímy aspirujú. Mnohí absolventi ULLH postúpili na profesionálne zmluvy v Českej Extralige a ligách v Rakúsku, Nemecku a Škandinávi.

Často kladené otázky

Koľko tímov súperí v ULLH?

ULLH zahŕňa 12 tímov zastupujúcich hlavné české univerzity vrátane Karlovej Univerzity, ČVUT, Masarykovej Univerzity, VUT, ZČU a ďalších, súperiacich v zjednotenej národnej lige.

Kto vyhral najviac šampionátov ULLH?

UK Kings Prague drží rekord s tromi po sebe nasledujúcimi titulmi (2023/24, 2024/25, 2025/26) a etabloval sa ako najúspešnejšia franšíza ligy.

Aký je formát sezóny ULLH?

ULLH funguje vo formáte každý s každým, kde všetkých 12 tímov hrá navzájom dvakrát pre 22 zápasov na tím. Šampión je určený celkovými bodmi základnej časti bez play-off systému.

Je ULLH vysielaná naživo?

Áno, všetky zápasy ULLH sú vysielané naživo na oficiálnej webstránke ligy (univerzitnihokej.cz) a streamované naprieč sociálnymi médiami vrátane Facebooku, Instagramu a Twitteru.

Kedy prebieha sezóna ULLH?

Sezóna ULLH prebieha od septembra do marca, pričom tímy hrajú kompletný rozvrh každý s každým, po ktorom nasleduje určenie šampionátu na základe tabuľky základnej časti.

Ktoré univerzity majú tímy v ULLH?

ULLH zahŕňa tímy z Karlovej Univerzity (UK Kings Prague, VSE Falcons), ČVUT (Engineers Prague), Masarykovej Univerzity (HC MUNI), VUT (Cavaliers Brno), ZČU (Akademici Plzeň), Palackého Univerzity (BO Ostrava), Univerzity Pardubice (Riders) a ďalších.

API dáta: 28. 10. 2026 · Obsah aktualizovaný: 16. 3. 2025