Štatistiky na úrovni líg odvodené z aktuálnych sezónnych zápasov. Porovnajte miery domácich/hosťujúcich výhier, priemerné skóre a frekvenciu predĺžení naprieč súťažami.
Distribúcia výsledkov
DomáciHostia
Tabuľka, výsledky a štatistiky súťaže Medzinárodný priateľský zápas6Medzinárodný priateľský zápas
63.4%35.9%
Tabuľka, výsledky a štatistiky súťaže European Championship U20 Women43European Championship U20 Women
53.9%46.1%
Tabuľka, výsledky a štatistiky súťaže European Championship U18 B Women46European Championship U18 B Women
53.5%46.5%
Tabuľka, výsledky a štatistiky súťaže European Championship U18 Women53European Championship U18 Women
51.7%48.3%
Tabuľka, výsledky a štatistiky súťaže NBA - Las Vegas Summer League58
NBA - Las Vegas Summer League
49.9%50.1%
Priemer body / zápas
Tabuľka, výsledky a štatistiky súťaže NBA - Las Vegas Summer League14
NBA - Las Vegas Summer League
171.96
Tabuľka, výsledky a štatistiky súťaže Medzinárodný priateľský zápas37Medzinárodný priateľský zápas
154.94
Tabuľka, výsledky a štatistiky súťaže European Championship U20 Women58European Championship U20 Women
122.67
Tabuľka, výsledky a štatistiky súťaže European Championship U18 Women59European Championship U18 Women
122.26
Tabuľka, výsledky a štatistiky súťaže European Championship U18 B Women60European Championship U18 B Women
121.84
Frekvencia predĺžení
Tabuľka, výsledky a štatistiky súťaže NBA - Las Vegas Summer League6
NBA - Las Vegas Summer League
5.5%
Tabuľka, výsledky a štatistiky súťaže European Championship U18 Women34European Championship U18 Women
3.8%
Tabuľka, výsledky a štatistiky súťaže European Championship U20 Women49European Championship U20 Women
3.1%
Tabuľka, výsledky a štatistiky súťaže Medzinárodný priateľský zápas50Medzinárodný priateľský zápas
3.1%
Tabuľka, výsledky a štatistiky súťaže European Championship U18 B Women56European Championship U18 B Women
2.5%
Detailná tabuľka
| Liga | Krajina | Domáci | Hostia | Ø Body | Predĺženie | Zápasy |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga1 | Krajina | Domáci66.7% | Hostia33.3% | Ø Body148.21 | Predĺženie5.1% | Zápasy12611 |
| Liga2Baltic League | KrajinaEurópa | Domáci64.8% | Hostia34.7% | Ø Body154.22 | Predĺženie4.9% | Zápasy1157 |
| Liga3BIBL | KrajinaEurópa | Domáci64.4% | Hostia35.3% | Ø Body156.99 | Predĺženie4.9% | Zápasy852 |
| Liga4ABA League | KrajinaEurópa | Domáci63.8% | Hostia36.2% | Ø Body156.72 | Predĺženie4.5% | Zápasy3326 |
| Liga5 | Krajina | Domáci63.4% | Hostia36.6% | Ø Body174.59 | Predĺženie7.0% | Zápasy2687 |
| Liga6Medzinárodný priateľský zápas | KrajinaSvet | Domáci63.4% | Hostia35.9% | Ø Body154.94 | Predĺženie3.1% | Zápasy685 |
| Liga7Euroleague | KrajinaEurópa | Domáci62.5% | Hostia37.4% | Ø Body158.50 | Predĺženie4.4% | Zápasy4720 |
| Liga8 | Krajina | Domáci62.5% | Hostia37.5% | Ø Body130.86 | Predĺženie4.1% | Zápasy11721 |
| Liga9EuroChallenge | KrajinaEurópa | Domáci62.4% | Hostia37.0% | Ø Body153.92 | Predĺženie4.2% | Zápasy1193 |
| Liga10 | Krajina | Domáci61.5% | Hostia38.5% | Ø Body161.87 | Predĺženie4.2% | Zápasy650 |
| Liga11 | Krajina | Domáci61.2% | Hostia38.8% | Ø Body160.19 | Predĺženie4.7% | Zápasy874 |
| Liga12 | Krajina | Domáci61.1% | Hostia38.9% | Ø Body193.41 | Predĺženie3.8% | Zápasy1022 |
| Liga13Eurocup | KrajinaEurópa | Domáci61.0% | Hostia38.8% | Ø Body158.89 | Predĺženie4.8% | Zápasy3585 |
| Liga14 | Krajina | Domáci60.1% | Hostia39.9% | Ø Body160.02 | Predĺženie3.1% | Zápasy744 |
| Liga15ABA League 2 | KrajinaEurópa | Domáci59.5% | Hostia40.5% | Ø Body156.86 | Predĺženie4.9% | Zápasy856 |
| Liga16 | Krajina | Domáci59.3% | Hostia40.7% | Ø Body176.84 | Predĺženie0.0% | Zápasy629 |
| Liga17FIBA Europe Cup | KrajinaEurópa | Domáci59.3% | Hostia40.2% | Ø Body159.49 | Predĺženie4.5% | Zápasy1993 |
| Liga18 | Krajina | Domáci59.2% | Hostia40.8% | Ø Body175.21 | Predĺženie4.4% | Zápasy706 |
| Liga19Liga majstrov | KrajinaEurópa | Domáci58.6% | Hostia40.9% | Ø Body157.25 | Predĺženie5.3% | Zápasy2161 |
| Liga20 | Krajina | Domáci58.4% | Hostia41.6% | Ø Body134.36 | Predĺženie2.1% | Zápasy615 |
| Liga21 | Krajina | Domáci58.1% | Hostia41.9% | Ø Body167.30 | Predĺženie5.2% | Zápasy735 |
| Liga22 | Krajina | Domáci57.9% | Hostia42.1% | Ø Body156.94 | Predĺženie4.6% | Zápasy1445 |
| Liga23 | Krajina | Domáci57.8% | Hostia42.2% | Ø Body164.70 | Predĺženie3.6% | Zápasy696 |
| Liga24 | Krajina | Domáci57.8% | Hostia42.2% | Ø Body160.60 | Predĺženie5.5% | Zápasy4590 |
| Liga25 | Krajina | Domáci57.6% | Hostia42.4% | Ø Body212.03 | Predĺženie5.6% | Zápasy24736 |
| Liga26 | Krajina | Domáci57.4% | Hostia42.6% | Ø Body123.74 | Predĺženie3.9% | Zápasy1080 |
| Liga27 | Krajina | Domáci57.3% | Hostia42.7% | Ø Body137.17 | Predĺženie3.2% | Zápasy627 |
| Liga28 | Krajina | Domáci57.1% | Hostia42.9% | Ø Body182.98 | Predĺženie3.8% | Zápasy744 |
| Liga29 | Krajina | Domáci56.6% | Hostia43.4% | Ø Body182.16 | Predĺženie6.3% | Zápasy1056 |
| Liga30 | Krajina | Domáci56.2% | Hostia43.7% | Ø Body167.67 | Predĺženie3.4% | Zápasy827 |
| Liga31Latvia-Estonian League | KrajinaEurópa | Domáci56.0% | Hostia44.0% | Ø Body160.70 | Predĺženie3.7% | Zápasy1558 |
| Liga32 | Krajina | Domáci55.9% | Hostia44.1% | Ø Body169.58 | Predĺženie4.5% | Zápasy762 |
| Liga33 | Krajina | Domáci55.8% | Hostia44.2% | Ø Body157.31 | Predĺženie2.8% | Zápasy812 |
| Liga34 | Krajina | Domáci55.7% | Hostia44.3% | Ø Body160.35 | Predĺženie4.2% | Zápasy769 |
| Liga35 | Krajina | Domáci55.5% | Hostia44.5% | Ø Body159.23 | Predĺženie3.5% | Zápasy604 |
| Liga36EuroBasket U16 | KrajinaEurópa | Domáci55.3% | Hostia44.7% | Ø Body139.09 | Predĺženie3.3% | Zápasy930 |
| Liga37 | Krajina | Domáci55.2% | Hostia44.8% | Ø Body180.09 | Predĺženie3.8% | Zápasy973 |
| Liga38 | Krajina | Domáci55.0% | Hostia45.0% | Ø Body153.90 | Predĺženie3.1% | Zápasy734 |
| Liga39 | Krajina | Domáci54.6% | Hostia45.4% | Ø Body177.46 | Predĺženie3.9% | Zápasy1474 |
| Liga40Majstrovstvá sveta | KrajinaSvet | Domáci54.5% | Hostia45.5% | Ø Body154.06 | Predĺženie3.6% | Zápasy1608 |
| Liga41 | Krajina | Domáci54.5% | Hostia45.5% | Ø Body228.73 | Predĺženie6.1% | Zápasy1581 |
| Liga42EuroBasket U20 | KrajinaEurópa | Domáci54.3% | Hostia45.7% | Ø Body143.58 | Predĺženie4.3% | Zápasy996 |
| Liga43European Championship U20 Women | KrajinaEurópa | Domáci53.9% | Hostia46.1% | Ø Body122.67 | Predĺženie3.1% | Zápasy716 |
| Liga44 | Krajina | Domáci53.8% | Hostia46.2% | Ø Body162.28 | Predĺženie3.5% | Zápasy868 |
| Liga45EuroBasket U18 | KrajinaEurópa | Domáci53.6% | Hostia46.4% | Ø Body143.95 | Predĺženie4.0% | Zápasy922 |
| Liga46European Championship U18 B Women | KrajinaEurópa | Domáci53.5% | Hostia46.5% | Ø Body121.84 | Predĺženie2.5% | Zápasy837 |
| Liga47 | Krajina | Domáci53.1% | Hostia46.9% | Ø Body174.01 | Predĺženie3.3% | Zápasy1212 |
| Liga48 | Krajina | Domáci53.0% | Hostia47.0% | Ø Body144.37 | Predĺženie2.6% | Zápasy656 |
| Liga49 | Krajina | Domáci53.0% | Hostia47.0% | Ø Body152.86 | Predĺženie3.0% | Zápasy1213 |
| Liga50 | Krajina | Domáci52.4% | Hostia47.6% | Ø Body148.65 | Predĺženie2.1% | Zápasy805 |
| Liga51 | Krajina | Domáci52.3% | Hostia47.7% | Ø Body154.93 | Predĺženie2.0% | Zápasy746 |
| Liga52 | Krajina | Domáci51.9% | Hostia48.1% | Ø Body160.65 | Predĺženie4.3% | Zápasy1698 |
| Liga53European Championship U18 Women | KrajinaEurópa | Domáci51.7% | Hostia48.3% | Ø Body122.26 | Predĺženie3.8% | Zápasy716 |
| Liga54EuroBasket U16 B | KrajinaEurópa | Domáci51.7% | Hostia48.3% | Ø Body140.37 | Predĺženie2.7% | Zápasy782 |
| Liga55EuroBasket U18 B | KrajinaEurópa | Domáci51.3% | Hostia48.7% | Ø Body140.79 | Predĺženie3.6% | Zápasy1229 |
| Liga56EuroBasket U20 B | KrajinaEurópa | Domáci50.7% | Hostia49.3% | Ø Body141.96 | Predĺženie3.5% | Zápasy980 |
| Liga57 | Krajina | Domáci50.1% | Hostia49.9% | Ø Body194.65 | Predĺženie6.6% | Zápasy1119 |
| Liga58 | Krajina | Domáci49.9% | Hostia50.1% | Ø Body171.96 | Predĺženie5.5% | Zápasy939 |
| Liga59 | Krajina | Domáci49.8% | Hostia50.2% | Ø Body198.66 | Predĺženie5.3% | Zápasy1032 |
| Liga60 | Krajina | Domáci47.4% | Hostia52.6% | Ø Body154.26 | Predĺženie2.8% | Zápasy780 |
⚠
Táto stránka zobrazuje historické štatistiky — nie je to odporúčanie na stávkovanie. Dáta popisujú dlhodobé vzorce, nie výsledky konkrétnych zápasov.
O týchto štatistikách
Metriky sú vypočítané z aktuálnych sezónnych zápasov. Domáce/hosťujúce výhry ukazujú, ktoré ligy majú silnú výhodu domáceho ihriska. Priemerné skóre reflektuje ofenzívnu intenzitu ligy v jednotkách body.
Frekvencia predĺžení ukazuje, koľko percent zápasov sa rozhodovalo v predĺžení alebo nájazdoch — čo môže ovplyvniť stávky na výsledok po riadnom hracom čase.