Menu

Hádzaná — Stávkové analýzy

Štatistiky na úrovni líg odvodené z aktuálnych sezónnych zápasov. Porovnajte miery domácich/hosťujúcich výhier, priemerné skóre a frekvenciu predĺžení naprieč súťažami.

Distribúcia výsledkov

DomáciRemízaHostia

Priemer góly / zápas

Detailná tabuľka

LigaKrajinaDomáciRemízaHostiaØ GólyZápasy
1Premijer LigaBosna a Hercegovina67.0%7.1%25.8%57.512175
2Premijer ligaChorvátsko62.2%7.0%30.8%56.843166
3ExtraligaČeská republika60.9%6.3%32.9%55.653076
4EHF CupEurópa60.0%6.1%33.9%55.171403
5SuperligaSrbsko59.4%9.3%31.4%55.522495
6ExtraligaSlovensko58.4%5.0%36.7%57.462060
7Liga Nationala WomenRumunsko58.2%6.0%35.9%53.282499
8Division de Honor PlataŠpanielsko58.0%10.0%31.9%55.033099
9I LigaPoľsko57.8%0.0%42.2%59.753647
10Serie ATaliansko57.8%4.0%38.2%54.853121
11MOL Liga WomenEurópa57.4%5.0%37.6%53.852517
12Liga NationalaRumunsko57.1%8.0%34.8%56.132692
13HLARakúsko57.1%8.0%34.9%57.262548
14Liga majstrovEurópa57.0%8.4%34.7%57.802354
152. BundesligaNemecko56.6%9.4%34.0%55.754759
16Superliga WomenPoľsko56.0%2.8%41.2%54.362250
17NLAŠvajčiarsko56.0%6.9%37.1%56.022351
18SuperligaPoľsko56.0%2.2%41.8%57.622765
19HandbollsliganŠvédsko55.7%7.4%36.9%55.193495
20SuperleagueSeverné Macedónsko55.5%5.4%39.1%55.031538
21Liga ASOBALŠpanielsko55.3%10.1%34.6%57.493411
22GrundigligaenNórsko55.2%6.2%38.6%55.591397
23SuperleagueRusko54.6%7.2%38.2%58.352281
24BundesligaNemecko54.6%9.2%36.2%56.434374
251. divíziaBelgicko54.6%7.4%38.0%56.331378
26NB IMaďarsko54.5%8.1%37.3%57.841342
271. Bundesliga WomenNemecko54.5%6.2%39.3%55.762552
28Champions League WomenEurópa54.4%5.9%39.8%54.651619
291. DivisionNórsko54.3%5.9%39.8%55.792079
30A1Grécko54.3%6.7%39.1%52.702117
312. Bundesliga WomenNemecko54.3%7.6%38.1%55.052565
32I Liga WomenPoľsko54.1%0.0%45.9%56.871820
33SM-sarjaFínsko54.1%3.3%42.7%55.731622
34888ligaenDánsko54.0%8.3%37.7%54.162324
35Division 1 WomenFrancúzsko53.7%6.9%39.3%54.042190
36SHE WomenŠvédsko53.5%4.9%41.6%51.042225
37EredivisieHolandsko53.5%6.6%39.9%56.472289
38ProligueFrancúzsko53.5%8.8%37.7%59.571422
39Grundigligaen womenNórsko53.3%5.3%41.4%52.121329
40AllsvenskanŠvédsko53.3%8.5%38.2%56.932647
41Allsvenskan WomenŠvédsko53.2%7.1%39.7%49.911803
42Superleague WomenRusko53.1%4.0%42.9%56.712075
43SuperligTurecko53.0%6.8%40.2%60.291902
44NB I WomenMaďarsko53.0%5.5%41.6%56.721316
45Andebol 1Portugalsko53.0%6.8%40.2%55.902872
46Division de Honor WomenŠpanielsko52.9%7.4%39.7%51.522411
47Herre Handbold LigaenDánsko52.8%10.1%37.1%59.111481
48SPL WomenŠvajčiarsko52.8%6.6%40.6%54.261620
49WHA WomenRakúsko52.7%5.4%41.9%54.161906
501.A DRL WomenSlovinsko52.7%4.8%42.5%55.761650
511. Division WomenDánsko52.6%6.2%41.2%50.042316
52Eredivisie WomenHolandsko52.6%4.4%43.0%55.771572
531. divíziaIzrael52.0%7.3%40.6%58.911856
541. Division WomenNórsko51.9%6.7%41.4%53.422283
55Klubový priateľský zápasSvet51.9%5.8%42.3%58.382107
561. DivisionDánsko51.6%8.2%40.2%55.392425
571a Divisao WomenPortugalsko51.5%5.8%42.7%50.601432
58HTH Ligaen WomenDánsko51.2%6.3%42.5%51.191999
59StarligueFrancúzsko50.8%8.1%41.1%59.182236
60Olis DeildinIsland50.1%8.6%41.2%55.431777
⚠

Táto stránka zobrazuje historické štatistiky — nie je to odporúčanie na stávkovanie. Dáta popisujú dlhodobé vzorce, nie výsledky konkrétnych zápasov.

O týchto štatistikách

Metriky sú vypočítané z aktuálnych sezónnych zápasov. Domáce/hosťujúce výhry ukazujú, ktoré ligy majú silnú výhodu domáceho ihriska. Priemerné skóre reflektuje ofenzívnu intenzitu ligy v jednotkách góly.